Deviation Actions

exotika-brushes's avatar

Sparkle

228 Comments
181K Views
Just like the name says...sparkles!

PS7

Credit and Comment
Published:
© 2005 - 2021 exotika-brushes
Comments228
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In

i am downloading your brush set, it's beautiful and i really think it will help with my designing, tysm !!!!

Georgous, tysm !!!!

lukara9999's avatar
Beautiful.  Thanks so much!
Beautiful! May I use them on a CD jacket that my musician friend intends to sell?
از وقت سفارتآمریکا با خبر شوید
Reviewed byمدیر سایتonMar 5Rating:5.0ربات تلگرام برای اعلام وقت باز سفارت آمریکا
از وقت سفارت های آمریکا باخبر شوید!

برای گرفتن ویزای دانشجویی و یا هر نوع ویزای دیگر بعد از پرکردن فرم  Ds-160 یا اپلیکیشن فرم، باید وقت محاسبه سفارت آمریکا تعیین شود تا توسط افسر صدور ویزا مورد محاسبه قرار بگیرد ودر صورت تایید ویزا صادر شود.

سایت ارزان سفر رباتی در برنامه تلگرام طراحی کرده است تا افرادی که نیاز به دانستن وقت باز سفارت آمریکا دارند به راحتی بتوانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

آموزش بررسی موجودی ویزا کارت

Reviewed byمحمدonJan 16Rating:5.0آموزش تصویری بررسی موجودی ویزا کارت آموزش تصویری و گام به گام نحوه ساخت اکانت در اینترنت بانک، نحوه اضافه کردن کارت به اینترنت بانک، نحوه شارژ کارت و مشاهده تراکنش های انجام شده با ویزا کارت را همراه هم تمرین میکنیم.

جهت شارژ، بررسی میزان موجودی و مشاهده آخرین تراکنش های کارتهای ویزا کارت از نوع پریمیوم، استاندارد و گیفت ابتدا باید در سایتwww.emoneyonlineservices.com یک حساب کاربری ساخته شود.

آموزش ساخت اکانت در سایت www.emoneyonlineservices.com

برای ساخت اکانت ابتدا وارد سایت به آدرس www.emoneyonlineservices.com می شویم که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

برای ساخت اکانت بر روی گزینه First Time Logging in? کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشوید که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

در صفحه باز شده در فیلد مقابل Email Address آدرس ایمیلی که قصد ساخت اکانت برای آن دارید را وارد کنید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل بر روی دکمه Proceed کلیک کنید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

در این صفحه ابتدا دوباره ایمیل مد نظر را وارد کنید و پس از آن نام و نام خانوادگی را وارد می کنید و کد امنیتی تصویری را در فیلد مقابل آن وارد می کنید. پس از آن با کلیک بر روی دکمه proceed ایمیلی از طرف سایت حاوی لینک فعال سازی حساب شما به ایمیلتان ارسال می شود که تصویر ایمیل مشابه تصویر زیر است.

در این ایمیل بر روی Click Here کلیک کنید و پس از آن وارد مرحله بعدی میشوید که در ادامه آورده شده است.

در این صفحه یک گذر واژه (Password) جهت حساب کاربری خود تعریف میکنید.

پس از مشاهده این صفحه یعنی ساخت اکانت شما تکمیل شده است و شما می توانید از حساب خود جهت مدیریت ویزا کارت های خود استفاده کنید. پس از این مرحله با اولین ورود به صفحه ای مشابه تصویر زیر وارد می شوید.

تصویر اصلی پنل مدیریتی به شکل زیر است.


تجهیزات آشپزخانه صنعتی

و آنچه که باید بدانید

امروز می خواهیم درباره تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای شما بیشتر بگوییم. یک واقعیت در این مورد وجود دارد و آن هم این است که می گوید شما تا تجربه تلخ شکست را در آشپزخانه صنعتی تجربه نکنید هرگز به میزان اهمیت طراحی برای آشپزخانه خود پی نخواهید برد.در واقع برای رسیدن به یک آشپزخانه که ادعای صنعتی بودن را دارد علاوه بر اینکه باید از طراحی درست و مناسب آن استفاده شود همچنین می بایست به موازات آن از لوازم و تجهیزات متناسب با ان نیز بهره برد. با افتخار اعلام می داریم  مجموعه آسان آشپز  با کادری مجرب و قدرتمند آماده ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه به شما عزیزان می باشد.در واقع تخصص ما تهیه کلیه نیازهای شما در زمینه  می باشد.

لوازم آشپزخانه

و نکات مهم آن

در این بخش می پردازیم به موضوعات مربوط به  لوازم آشپزخانه . شما اگر قصد راه اندازی یک رستوران و یا یک فست فود و یا یک آشپزخانه صنعتی را دارید یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که باید لوازم آشپزخانه خود را با کیفیت بالا و به صورت مدرن انتخاب نمایید.شاید این موضوع آنجا مهم تر جلوه کند که محیط رستورانی شما به گونه ای طراحی شده که مشتری بتواند نحوه تهیه غذا را کاملا مشاهده کند و آنجاست که دیگر جای هیچ ریسکی وجود ندارد و باید تا جای ممکن از بهترین و مدرن ترین و شیک ترین لوازم آشپزخانه موجود استفاده نماید.این موضوع در مورد انتخاب  لوازم برقی آشپزخانه   نیز صدق می کند.شما با کمک ابزار و لوازمی مدرن و شیک علاوه بر اینکه می توانید جلب توجه مشتری را به خود جلب نمایید در کنار آن نیز می توانید طراحی و دیزاین محیط رستورانی خود را شیک تر و زیباتر نمایید.اما به نظر لوازم و ابزار آشپزخانه شما زمانی بهتر دیده می شوند و به کار می آیند که در فضایی مناسب و با چیدمانی مناسب تر قرار بگیرند.

1- فراموش کردن خاطره ی بد از دندانپزشکی:
بیشتر کودکان با رفتن به دندانپزشکی تجربه بدی را داشته اند و باید تا آخر عمر خود از رفتن به دکتر بترسند و میتواد یکی از دلایل اصلی مراجعه نکردن به پزشک باشد.
راه غلبه : از خاطرات دندانپزشکی و مطب دکتر دندانپزشک که در دوران کودکی و نوجوانی داشته اید را فراموش کنید و تصوراتی که از یک فرد روپوش سفید با ابزار فلزی داشته اید را از ذهن خارج کنید و از این حالات بیرون بیایید و دیگر ترسی نداشته باشید.

حالت دوم این ترس زمانی است که فرد به دلیل درد زیادی که از دندان درد داشته به نزد دندانپزشک مراجعه کرده و به این دلیل که ماده ی بی حسی دیر عمل کرده هر کاری که روی دندان انجام میگیرد همراه با درد زیاد بوده و تحربه ی بدی را در ذهن ایجاد کرده و این افراد با درد و زجر زیادی مواجه میشوند و باید بدانید که این حالت برای موقعی بوه که مشکل حادی داشته اید و باید درد بیشتری را تحمل کنید.
و اگر یک تجربه ی بد از دندانپزشکی دارید دلیلی نیست که دوباره این تجربه برایتان بوجود آید و نباید با استناد بر خاطرات گذشته ی کودکی که داشته اید دیگر به نزد پزشک معالج نروید.و باید این خاطرات را از فکرتان دور بریزید.

2- ترس از درد درمان:
یکی از علت های داشتن درد زیاد داشتن دندان های حساس و بیماری های لثه بوده و فرد در فکر دردی است که در طول درمان باید تحمل کند و به این دلیل از رفتن به دکتر صرفه نظر کرده و برای اینکه درد دندان را تحمل نکند  دجار استرس شده و حتی درد دندان را تحمل میکند ولی درد درمان را نمیتواند تحمل کند.
راهکار : باید قبل از اینکه درد شروع شود به درمان و پیشگیری اقدام کنید تا اینکه دندان درد شدید بگیرید و بعد به دکتر مراجعه کنید. 
برای انکه این حالت را از بین ببرید حتما دندان پزشکی را انتخاب کنید که رفتارش دوستانه بوده و شیوه ی درمانی خوشونت نداشته باشد و در مرحله ی اول که مراجعه میکنید قبل از درمان آرام بخش یا مسکن تجویز کند تا بدون درد و با آرامش درمان را شروع کنید.

3- ترس از سوزن :
بیشتر مردم بیشتر اوقات از آمپول میترسند و با دیدن سوزن و تصور کردن آن وحشت زیادی را در خود ایجاد میکنند که چگونه این آمپول و درد آنرا تحمل کنند .
راهکار:
برای اینکه از درد آمپول نترسید به دکتر بگویید که قبل از اینکه آمپول را تزریق کند حتما از اسپری سر کننده استفاده کند و بعد از آن اقدام کند تا درد را متوجه نشوید و بیشتر دکتر دندانپزشک ها از آمپول هایی که بدون درد هستند استفاده میکنند تا از حد زیادی کاهش درد تزریق را داشته باشد و شما برای اینکه درد را کم تر تصور کنید در هنگام تزریق میتوانید چشمتان را ببندید تا با دیدن سوزن وحشت نکنید.

4- کنترل کردن 
در زمانی که به دندانپزشکی میروید باید به دکتر خود اعتماد کامل داشته باشید شاید کمی سخت است که این حالت را در خود ایجاد کنید ولی شما که نمیدانید چه اتفاقی قرار است بیفتد و روی آن کنترلی نیز نخواهید داشت .

راهکار:
اگر با دیدن وسایل درمانی وحشت میکنید از پزشک بخواهید کهحتما وسایل را برایتان توضیح دهد تا با آشنا شدن و کارایی هر کدام از آن ها ترس کمتری پیدا کنید.

5- صدای ابزارها:
در هنگام درمان در دندانپزشکی صداهای دستگاه شاید شما را بترساند که مثل کشیدن ناخن روی دندان بوده و این استرس را در شما ایجاد میکند .

راهکار:
اگر از صداهای دستگاه ها ترس و واهمه دارید باید بدانید که این صدا از ورود هوا درون دستگاه ایجاد میشود و این صدای دریل هیچگونه ترسی ندارد و اگر این دریل های مخصوص کار دکتر دندانپزشک روغن کاری شده باشند و زیادی قدیمی نباشند صدای کمتری را دارند.
که شما میتوانید برای اینکه این صداها را نشنوید از هدفون استفاده کنید تا با گوش دادن به مسیقی دیگر نترسید و آن را تا حدی بلند کنید که دیگر صدایی را نشنوید.

6- شرمندگی از وضعیت دندان ها و عدم مراجعه:
اگر از دسته افرادی هستید که به دلیل وخیم بودن حالت دندان هایتان از رفتن به دکتر خجالت میکشید و احساس شرمندگی میکنید  و شاید بترسید که به دکتر مراجعه کنید باید بگم که کاملا بی مورد بوده .

you are grreaaat thank you so much 
طراحي سايت
لمينت
great
thnak you so much yo are great
ErfMuck's avatar
Thanks for the brushes. Looking forwards to trying them out
Thank you for sharing your Sparkle Stock , mine was a first attempt  , practice makes perfect !
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In