Shop Forum More Submit  Join Login
Sparkle by exotika-brushes Sparkle by exotika-brushes
Just like the name says...sparkles!

PS7

Credit and Comment
Add a Comment:
 
:iconlukara9999:
lukara9999 Featured By Owner Oct 8, 2018  Hobbyist Photographer
used here thank you 

Mature Content

Captured by lukara9999
Reply
:iconzfbaser:
zfbaser Featured By Owner May 19, 2018  Hobbyist Interface Designer
Magician by zfbaser  used here 
Reply
:icondejuand:
dejuand Featured By Owner Sep 30, 2017
Beautiful.  Thanks so much!
Reply
:icongtgith:
gtgith Featured By Owner Jan 31, 2017
Beautiful! May I use them on a CD jacket that my musician friend intends to sell?
Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Dec 3, 2016
از وقت سفارتآمریکا با خبر شوید
Reviewed byمدیر سایتonMar 5Rating:5.0ربات تلگرام برای اعلام وقت باز سفارت آمریکا
از وقت سفارت های آمریکا باخبر شوید!

برای گرفتن ویزای دانشجویی و یا هر نوع ویزای دیگر بعد از پرکردن فرم  Ds-160 یا اپلیکیشن فرم، باید وقت محاسبه سفارت آمریکا تعیین شود تا توسط افسر صدور ویزا مورد محاسبه قرار بگیرد ودر صورت تایید ویزا صادر شود.

سایت ارزان سفر رباتی در برنامه تلگرام طراحی کرده است تا افرادی که نیاز به دانستن وقت باز سفارت آمریکا دارند به راحتی بتوانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Dec 3, 2016
آموزش بررسی موجودی ویزا کارت

Reviewed byمحمدonJan 16Rating:5.0آموزش تصویری بررسی موجودی ویزا کارت آموزش تصویری و گام به گام نحوه ساخت اکانت در اینترنت بانک، نحوه اضافه کردن کارت به اینترنت بانک، نحوه شارژ کارت و مشاهده تراکنش های انجام شده با ویزا کارت را همراه هم تمرین میکنیم.

جهت شارژ، بررسی میزان موجودی و مشاهده آخرین تراکنش های کارتهای ویزا کارت از نوع پریمیوم، استاندارد و گیفت ابتدا باید در سایتwww.emoneyonlineservices.com یک حساب کاربری ساخته شود.

آموزش ساخت اکانت در سایت www.emoneyonlineservices.com

برای ساخت اکانت ابتدا وارد سایت به آدرس www.emoneyonlineservices.com می شویم که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

برای ساخت اکانت بر روی گزینه First Time Logging in? کلیک کنید تا وارد مرحله بعد بشوید که تصویر آن مشابه تصویر زیر است.

در صفحه باز شده در فیلد مقابل Email Address آدرس ایمیلی که قصد ساخت اکانت برای آن دارید را وارد کنید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل بر روی دکمه Proceed کلیک کنید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

در این صفحه ابتدا دوباره ایمیل مد نظر را وارد کنید و پس از آن نام و نام خانوادگی را وارد می کنید و کد امنیتی تصویری را در فیلد مقابل آن وارد می کنید. پس از آن با کلیک بر روی دکمه proceed ایمیلی از طرف سایت حاوی لینک فعال سازی حساب شما به ایمیلتان ارسال می شود که تصویر ایمیل مشابه تصویر زیر است.

در این ایمیل بر روی Click Here کلیک کنید و پس از آن وارد مرحله بعدی میشوید که در ادامه آورده شده است.

در این صفحه یک گذر واژه (Password) جهت حساب کاربری خود تعریف میکنید.

پس از مشاهده این صفحه یعنی ساخت اکانت شما تکمیل شده است و شما می توانید از حساب خود جهت مدیریت ویزا کارت های خود استفاده کنید. پس از این مرحله با اولین ورود به صفحه ای مشابه تصویر زیر وارد می شوید.

تصویر اصلی پنل مدیریتی به شکل زیر است.


Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Dec 3, 2016
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

و آنچه که باید بدانید

امروز می خواهیم درباره تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای شما بیشتر بگوییم. یک واقعیت در این مورد وجود دارد و آن هم این است که می گوید شما تا تجربه تلخ شکست را در آشپزخانه صنعتی تجربه نکنید هرگز به میزان اهمیت طراحی برای آشپزخانه خود پی نخواهید برد.در واقع برای رسیدن به یک آشپزخانه که ادعای صنعتی بودن را دارد علاوه بر اینکه باید از طراحی درست و مناسب آن استفاده شود همچنین می بایست به موازات آن از لوازم و تجهیزات متناسب با ان نیز بهره برد. با افتخار اعلام می داریم  مجموعه آسان آشپز  با کادری مجرب و قدرتمند آماده ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه به شما عزیزان می باشد.در واقع تخصص ما تهیه کلیه نیازهای شما در زمینه  می باشد.

Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Dec 3, 2016
لوازم آشپزخانه

و نکات مهم آن

در این بخش می پردازیم به موضوعات مربوط به  لوازم آشپزخانه . شما اگر قصد راه اندازی یک رستوران و یا یک فست فود و یا یک آشپزخانه صنعتی را دارید یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که باید لوازم آشپزخانه خود را با کیفیت بالا و به صورت مدرن انتخاب نمایید.شاید این موضوع آنجا مهم تر جلوه کند که محیط رستورانی شما به گونه ای طراحی شده که مشتری بتواند نحوه تهیه غذا را کاملا مشاهده کند و آنجاست که دیگر جای هیچ ریسکی وجود ندارد و باید تا جای ممکن از بهترین و مدرن ترین و شیک ترین لوازم آشپزخانه موجود استفاده نماید.این موضوع در مورد انتخاب  لوازم برقی آشپزخانه   نیز صدق می کند.شما با کمک ابزار و لوازمی مدرن و شیک علاوه بر اینکه می توانید جلب توجه مشتری را به خود جلب نمایید در کنار آن نیز می توانید طراحی و دیزاین محیط رستورانی خود را شیک تر و زیباتر نمایید.اما به نظر لوازم و ابزار آشپزخانه شما زمانی بهتر دیده می شوند و به کار می آیند که در فضایی مناسب و با چیدمانی مناسب تر قرار بگیرند.

Reply
:iconaggatta:
aggatta Featured By Owner Dec 2, 2016  Professional Traditional Artist
tks
Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Nov 26, 2016

1- فراموش کردن خاطره ی بد از دندانپزشکی:
بیشتر کودکان با رفتن به دندانپزشکی تجربه بدی را داشته اند و باید تا آخر عمر خود از رفتن به دکتر بترسند و میتواد یکی از دلایل اصلی مراجعه نکردن به پزشک باشد.
راه غلبه : از خاطرات دندانپزشکی و مطب دکتر دندانپزشک که در دوران کودکی و نوجوانی داشته اید را فراموش کنید و تصوراتی که از یک فرد روپوش سفید با ابزار فلزی داشته اید را از ذهن خارج کنید و از این حالات بیرون بیایید و دیگر ترسی نداشته باشید.

حالت دوم این ترس زمانی است که فرد به دلیل درد زیادی که از دندان درد داشته به نزد دندانپزشک مراجعه کرده و به این دلیل که ماده ی بی حسی دیر عمل کرده هر کاری که روی دندان انجام میگیرد همراه با درد زیاد بوده و تحربه ی بدی را در ذهن ایجاد کرده و این افراد با درد و زجر زیادی مواجه میشوند و باید بدانید که این حالت برای موقعی بوه که مشکل حادی داشته اید و باید درد بیشتری را تحمل کنید.
و اگر یک تجربه ی بد از دندانپزشکی دارید دلیلی نیست که دوباره این تجربه برایتان بوجود آید و نباید با استناد بر خاطرات گذشته ی کودکی که داشته اید دیگر به نزد پزشک معالج نروید.و باید این خاطرات را از فکرتان دور بریزید.

2- ترس از درد درمان:
یکی از علت های داشتن درد زیاد داشتن دندان های حساس و بیماری های لثه بوده و فرد در فکر دردی است که در طول درمان باید تحمل کند و به این دلیل از رفتن به دکتر صرفه نظر کرده و برای اینکه درد دندان را تحمل نکند  دجار استرس شده و حتی درد دندان را تحمل میکند ولی درد درمان را نمیتواند تحمل کند.
راهکار : باید قبل از اینکه درد شروع شود به درمان و پیشگیری اقدام کنید تا اینکه دندان درد شدید بگیرید و بعد به دکتر مراجعه کنید. 
برای انکه این حالت را از بین ببرید حتما دندان پزشکی را انتخاب کنید که رفتارش دوستانه بوده و شیوه ی درمانی خوشونت نداشته باشد و در مرحله ی اول که مراجعه میکنید قبل از درمان آرام بخش یا مسکن تجویز کند تا بدون درد و با آرامش درمان را شروع کنید.

3- ترس از سوزن :
بیشتر مردم بیشتر اوقات از آمپول میترسند و با دیدن سوزن و تصور کردن آن وحشت زیادی را در خود ایجاد میکنند که چگونه این آمپول و درد آنرا تحمل کنند .
راهکار:
برای اینکه از درد آمپول نترسید به دکتر بگویید که قبل از اینکه آمپول را تزریق کند حتما از اسپری سر کننده استفاده کند و بعد از آن اقدام کند تا درد را متوجه نشوید و بیشتر دکتر دندانپزشک ها از آمپول هایی که بدون درد هستند استفاده میکنند تا از حد زیادی کاهش درد تزریق را داشته باشد و شما برای اینکه درد را کم تر تصور کنید در هنگام تزریق میتوانید چشمتان را ببندید تا با دیدن سوزن وحشت نکنید.

4- کنترل کردن 
در زمانی که به دندانپزشکی میروید باید به دکتر خود اعتماد کامل داشته باشید شاید کمی سخت است که این حالت را در خود ایجاد کنید ولی شما که نمیدانید چه اتفاقی قرار است بیفتد و روی آن کنترلی نیز نخواهید داشت .

راهکار:
اگر با دیدن وسایل درمانی وحشت میکنید از پزشک بخواهید کهحتما وسایل را برایتان توضیح دهد تا با آشنا شدن و کارایی هر کدام از آن ها ترس کمتری پیدا کنید.

5- صدای ابزارها:
در هنگام درمان در دندانپزشکی صداهای دستگاه شاید شما را بترساند که مثل کشیدن ناخن روی دندان بوده و این استرس را در شما ایجاد میکند .

راهکار:
اگر از صداهای دستگاه ها ترس و واهمه دارید باید بدانید که این صدا از ورود هوا درون دستگاه ایجاد میشود و این صدای دریل هیچگونه ترسی ندارد و اگر این دریل های مخصوص کار دکتر دندانپزشک روغن کاری شده باشند و زیادی قدیمی نباشند صدای کمتری را دارند.
که شما میتوانید برای اینکه این صداها را نشنوید از هدفون استفاده کنید تا با گوش دادن به مسیقی دیگر نترسید و آن را تا حدی بلند کنید که دیگر صدایی را نشنوید.

6- شرمندگی از وضعیت دندان ها و عدم مراجعه:
اگر از دسته افرادی هستید که به دلیل وخیم بودن حالت دندان هایتان از رفتن به دکتر خجالت میکشید و احساس شرمندگی میکنید  و شاید بترسید که به دکتر مراجعه کنید باید بگم که کاملا بی مورد بوده .

Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Sep 3, 2016
you are grreaaat thank you so much 
طراحي سايت
لمينت
great
Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Sep 3, 2016
take a look نيازمنديها to my site
Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Sep 3, 2016
look this 
ايمپلنت gave up
Reply
:iconmodireweb:
Modireweb Featured By Owner Sep 3, 2016
thnak you so much yo are great
Reply
:iconerfmuck:
ErfMuck Featured By Owner Jul 1, 2016  Hobbyist Digital Artist
Thanks for the brushes. Looking forwards to trying them out
Reply
:iconnadine9:
Nadine9 Featured By Owner Dec 27, 2015
Thank you for sharing your Sparkle Stock , mine was a first attempt  , practice makes perfect !
Reply
:iconinhayasha:
inhayasha Featured By Owner Oct 13, 2015  Hobbyist Filmographer
thanks for sharing :D
Reply
:iconmloc33:
Mloc33 Featured By Owner Sep 3, 2015  Hobbyist General Artist
Thank you.
Reply
:iconbbgabbg:
bbgabbg Featured By Owner Aug 11, 2015
Hey i really like this brush...i'm making a drawing (on paper) and i would like to add this sparkle to my sketch while editing (the scanned images)...and then i'll be printing it...AND its for a client...how does one give credit in printed work??
Reply
:iconsuperior9500:
superior9500 Featured By Owner May 3, 2015   Digital Artist
very beautiful
Reply
:iconpancake30:
pancake30 Featured By Owner Apr 11, 2015
love it
Reply
:iconquasihedron:
quasihedron Featured By Owner Mar 13, 2015  Hobbyist Digital Artist
Thanks for sharing. I will look into using them. :clap::D
Reply
:iconshinigami-rem-san:
Shinigami-Rem-san Featured By Owner Feb 6, 2015  Student General Artist
Hi, love the brushes! Just wanted to let you know I used them in a piece of art and credited you in the description [Link]
Reply
:iconauswolf666:
AusWolf666 Featured By Owner Jan 7, 2015  Hobbyist Digital Artist
Used here..thanks so much..mum666.deviantart.com/art/Memo…
Reply
:iconborris11:
Borris11 Featured By Owner Sep 26, 2014
kl
Reply
:icondiana2872:
diana2872 Featured By Owner Jul 28, 2014
love it!
Reply
:iconmr-ripley:
Mr-Ripley Featured By Owner Jul 24, 2014  Professional Digital Artist
I used your wonderful stock here. Thank you so much :heart:
 Lady Butterfly by Mr-Ripley
Reply
:iconlumos-knox:
lumos-knox Featured By Owner Jul 20, 2014  Hobbyist Digital Artist
Used your gorgeous sparkles here- the-dark-arts.net/forums/index…
Thankyou!
Reply
:iconsrdreampics:
srdreampics Featured By Owner Apr 3, 2014
how do I download this wonderful sparkle?
Reply
:iconpasteldoveponyartist:
PastelDovePonyArtist Featured By Owner Apr 22, 2014  Student Digital Artist
Click the "Download" button.
Reply
:iconkerensaw:
KerensaW Featured By Owner Mar 19, 2014  Hobbyist Digital Artist
Used your stock here - thank you so much. :)
HEADED HOME by KerensaW
Reply
:iconmr-ripley:
Mr-Ripley Featured By Owner Mar 12, 2014  Professional Digital Artist
used here fav.me/d79w0kd Thanks so much :hug:
Reply
:iconpeichenphilip:
PeichenPhilip Featured By Owner Mar 8, 2014  Student Traditional Artist
Thanks!
Reply
:iconauphansri:
Auphansri Featured By Owner Jan 23, 2014
Good
Reply
:iconvijay93976503:
vijay93976503 Featured By Owner Dec 11, 2013
nice
Reply
:iconlegalhorselover:
LegalHorseLover Featured By Owner Aug 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
Stunning brushes!
Reply
:iconmonstaccato:
monstaccato Featured By Owner Jul 1, 2013  Hobbyist Digital Artist
Thank you so much! I've been looking for some great sparkle brushes, and this is the winner!
used here: [link]
Reply
:iconmonstaccato:
monstaccato Featured By Owner Jul 1, 2013  Hobbyist Digital Artist
Aaand here: [link]
I might be using this.. A lot.. :sheepish:
Reply
:iconbcthomas25:
Bcthomas25 Featured By Owner May 24, 2013
[link]
Used here - thank you!
Reply
:iconjazzyjforbes:
jazzyjforbes Featured By Owner May 20, 2013
Where and how do I download this beautiful brush?
Reply
:iconfoto-illume:
foto-illume Featured By Owner May 3, 2013
Thanks for the great stock! I used it here: [link]
Reply
:iconfoto-illume:
foto-illume Featured By Owner May 2, 2013
Thanks for the brushes! I used them here:
[link]
Reply
:iconxxthepegasisterxx:
XxthepegasisterxX Featured By Owner Apr 2, 2013  Student General Artist
can it work for cs6?
Reply
:iconkhanghoang:
khanghoang Featured By Owner Mar 31, 2013
sparkles
Reply
Add a Comment:
 
×

Details

Submitted on
January 7, 2005
File Size
43.2 KB
Link
Thumb

Stats

Views
176,740 (1 today)
Favourites
759 (who?)
Comments
226
Downloads
112,192