Deviation Actions

eXmind-ProFact's avatar

www.HRACKYFOX.cz [ProFact 3.0 E-SHOP]

ProFact 3.0 E-Shop je fakturační program s eshopem uvnitř. Tento eshop naleznete na adrese: [link]
ProFact je výkonný a velice jednoduše ovladatelný software pro vedení fakturace, skladového hospodářství a objednávek vhodný jak pro živnostníky tak pro menší a střední firmy, plátce i neplátce DPH. S ProFactem dokážete vést celou agendu pro přijaté doklady, vystavené doklady a skladové hospodářství velice snadno a rychle.

Přímo v ProFactu naleznete také eshop, který je propojený s celým systémem. Vytvoření nebo aktualizace eshopu je pak otázka pár kliknutí. Váš eshop je vždy aktuální s Vaším skladem a objednávky z něj chodí přímo do Objednávek. Nemusíte už nic psát nebo kontrolovat.

ProFact vyniká především přehledným uživatelským rozhraním a množstvím funkcí, které zefektivňují práci. I přesto však neobtěžuje zbytečnými úkony a funkcemi navíc. Velká přednost tohoto produktu, stejně jako ostatních produktů eXmind, je možnost dle požadavků zákazníka měnit či vytvářet stále nové a nové funkce a moduly. ProFact je vyvíjen přednostně z těchto požadavků. ProFact je připraven na přechod na EUR a pracuje dle platných zákonů ČR.

Více o ProFact 3.0 naleznete zde: [link]
Image details
Image size
1280x1024px 661.66 KB
Published:
© 2013 - 2021 eXmind-ProFact
Comments0
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In