Recommended for you
eXmind-ProFact's avatar
Ukazkovy eshop [ProFact 3.0 E-SHOP]
By eXmind-ProFact   |   Watch
0 0 423 (1 Today)
Published: June 18, 2013
© 2013 - 2019 eXmind-ProFact
ProFact 3.0 E-Shop je fakturační program s eshopem uvnitř. Tento eshop je pouze ukázkový.

ProFact je výkonný a velice jednoduše ovladatelný software pro vedení fakturace, skladového hospodářství a objednávek vhodný jak pro živnostníky tak pro menší a střední firmy, plátce i neplátce DPH. S ProFactem dokážete vést celou agendu pro přijaté doklady, vystavené doklady a skladové hospodářství velice snadno a rychle.

Přímo v ProFactu naleznete také eshop, který je propojený s celým systémem. Vytvoření nebo aktualizace eshopu je pak otázka pár kliknutí. Váš eshop je vždy aktuální s Vaším skladem a objednávky z něj chodí přímo do Objednávek. Nemusíte už nic psát nebo kontrolovat.

ProFact vyniká především přehledným uživatelským rozhraním a množstvím funkcí, které zefektivňují práci. I přesto však neobtěžuje zbytečnými úkony a funkcemi navíc. Velká přednost tohoto produktu, stejně jako ostatních produktů eXmind, je možnost dle požadavků zákazníka měnit či vytvářet stále nové a nové funkce a moduly. ProFact je vyvíjen přednostně z těchto požadavků. ProFact je připraven na přechod na EUR a pracuje dle platných zákonů ČR.

Více o ProFact 3.0 naleznete zde: [link]
Image size
1280x1024px 631.49 KB
Recommended for you
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
©2019 DeviantArt
All Rights reserved