Shop Forum More Submit  Join Login
×
Wczoraj siedziałam pół nocy (a tak naprawdę to pół dnia i całą noc xD) i w końcu naklepałam nowy szablon na mojego bloga:
blog.evanrinya.com
Poprzedni chyba nie był zły, jednak po dwóch latach miałam już go zupełnie dość. Mimo, że blog istnieje już 3 lata, teraz postanawiam (jest 15 stycznia, więc to nie niespełniające się nigdy noworoczne postanowienie), że będę pisać częściej i sensowniej. Zwłaszcza, kiedy okazuje się, że ktoś to jednak czyta. Tak, wiem, że mam maturę itd. jednak każdy potrzebuje chwilowego wyładowania nadmiaru emocji, a bazgrolenie powoli przestaje spełniać tę funkcję.
  • Listening to: I am waiting for you last summer - Abyss
Chyba mogę wreszcie powiedzieć, że prace nad obecnym wyglądem mojego portfolio dobiegły końca i na tę chwilę wygląda ono tak: evanrinya.com

Nie wykluczam, że w najbliższej przyszłości zmienię coś ponad obrazek w tle (a od tego zacznę, jak wpadnie mi do głowy jakiś pomysł). Chociaż w tym momencie chyba nadaje się już ono do pokazywania komu popadnie, myślę, że jak znajdę chwilę to powinnam coś zmienić w jego wyglądzie, bo coś mi nadal zgrzyta. Aczkolwiek już teraz zapraszam do zapoznania się z jego treścią i podzielenia się opinią :).

Jak zwykle zapraszam również na mojego bloga, od niedawna znajdującego się pod nową domeną: blog.evanrinya.com

To by było chyba na tyle, deviantart jurnale nie są moim ulubionym miejscem do pisania ;D.
  • Listening to: Boards of Canada - [Boc Maxima] Whitewater
  • Reading: Stephen King - It
  • Drinking: Coffee