Shop Forum More Submit  Join Login
Group Info Group Founded 3 Years ago Statistics 17 Members
5,336 Pageviews32 Watchers

WITAJ W ERLEDUM WORLD!

Ludzie w XXI wieku nauczyli się już zwalczać większość swoich wrogów - bez trudu radzą sobie z wojnami, chorobami i kataklizmami. Pozostał jednak jeszcze jeden - ten, w którego nie wierzą.
Norweskie Drammen znajduje się w centrum największego skupiska potworów w całej Europie. Istoty magiczne, a także wyszkoleni i odważni ludzie ściągają tam ze wszystkich stron. Niektórzy poświęcają się bezinteresownej obronie słabszych, inni szukają wielkich pieniędzy. I każdy próbuje odnaleźć tam swoje prawdziwe powołanie.XXI wiek, miasto Drammen w północnej Europie. Mieszkańcy tej metropolii, zwykli śmiertelnicy, żyją w wiecznym terrorze, bezustannie atakowani przez demony i potwory, które tylko czyhają na ich życie. Nikt nie może czuć się bezpieczny i nikt nie rozumie, czemu Drammen działa jak magnes na wszelkie krwiożercze istoty, w których istnienie nikt wcześniej nawet nie wierzył.
W takich okolicznościach władze miasta podjęły jedną z najdziwniejszych i najbardziej ryzykownych decyzji w swojej dotychczasowej karierze, a mianowicie powołały bezimienną Organizację, której zadaniem stała się ochrona mieszkańców. Cały czas werbuje się do niej nieco bardziej pokojowo nastawionych nadnaturalnych, szczególnie tych potężnych, zdolnych do skutecznej walki z agresywnymi stworami. Oczywiście, by wszystko przebiegło gładko (i najlepiej bez udziału wściekłego tłumu z widłami i pochodniami) zapewniono nadnaturalnym pełną swobodę i tolerancję. W ten sposób Drammen stało się jedynym miejscem zamieszkałym przez zwykłych ludzi, gdzie nadnaturalne istoty mogą być w pełni sobą, bez ukrywania swoich prawdziwych tożsamości.
Choć cała ta sytuacja wydaje się być całkiem korzystna, trudno jest nie myśleć o tym, że potwory i demony nie ujawniają się w takiej ilości nigdzie indziej; podejrzany jest również fakt, że władze miasta tak po prostu przyjęły to do wiadomości. Zdaje się, że Drammen skrywa więcej sekretów niż ktokolwiek mógłby podejrzewać i aż się prosi o to, by odkryć je wszystkie...

Jeśli lubisz miło spędzać czas na erpieniu i rysowaniu, jeśli odpowiadają Ci klimaty fantasy i urban fantasy, jeśli masz tak wyjątkowe postaci, że nie możesz ich dopasować do żadnej innej grupki -- mamy dobre wieści. ErledumRPG jest grupą idealną dla ciebie! Będzie trochę strasznie, trochę śmiesznie, ale mamy nadzieję, że bardzo przyjemnie. Serdecznie zapraszamy!

:iconerledumrpg::iconerledumrpg::iconerledumrpg:

More Journal Entries

Affiliates

T A B L I C A | O G Ł O S Z E Ń

:iconavatartheresistance::iconvselennaja-dozorov::iconinne-uniwersum::iconintereima:

Visitors

You're not here because you're not logged in
 • :iconpanaminori:
  panaminori
  Visited here Jan 5, 2019, 4:08:03 AM
  Isn't a member
 • :iconartloving:
  ArtLoving
  Visited here Jan 4, 2019, 5:37:01 AM
  Isn't a member
 • :iconumam1:
  UMAM1
  Visited here Dec 15, 2018, 2:42:50 PM
  Isn't a member
 • :iconkorin-hizuki:
  korin-hizuki - Co-Founders
  Visited here Dec 13, 2018, 11:20:01 AM
  Voted on June 13th, 2017
 • :iconitekitos:
  ItekItos
  Visited here Dec 8, 2018, 11:36:51 AM
  Isn't a member
 • :iconfamion:
  Famion
  Visited here Nov 27, 2018, 1:36:23 PM
  Isn't a member
 • :icon8vukyo:
  8Vukyo
  Visited here Oct 31, 2018, 11:39:22 AM
  Isn't a member
 • :iconaftersekai:
  AfterSekai
  Visited here Sep 19, 2018, 12:39:01 PM
  Isn't a member
 • :iconnocneniebo:
  NocneNiebo
  Visited here Sep 18, 2018, 3:44:17 AM
  Isn't a member

Deviants

Comments


Add a Comment:
 
:iconyuka1:
Yuka1 Featured By Owner Feb 23, 2017  Hobbyist Traditional Artist
Mam maly problem tablet mi zdechl. Nie potrafie nic zrobic. Ciagle winstaluje sterownik i nic mi nie dziala. Tablet nie reaguje w ogole na rysik. Baterie wymienialam w nim i nic umarl w butach. Dopoki moj wujek nie przyjedzie i nie ogarnie kompa to bede zmuszona zawiesic moja dzialanosc poniewaz wole prace z tabletem i to nie tylko tablet przestal dzialac. Z komputerem dzieja mi sie dziwne rzeczy...
Reply
:iconrej-kun:
Rej-kun Featured By Owner Feb 22, 2017  Hobbyist Digital Artist
Heeej .__.' Kiedy będzie coś nowego plus ogarnienie starych zleceń?? .-.''''
Reply
:iconkosmicznydinozaur:
KosmicznyDinozaur Featured By Owner Oct 14, 2016
CO TU TAK CICHO
Reply
(1 Reply)
:iconlittle-stupid-things:
Little-Stupid-Things Featured By Owner Sep 9, 2016
KIEDY BĘDZIE CZAAAAAT?
Reply
(2 Replies)
:iconstray-soul:
Stray-Soul Featured By Owner Aug 9, 2016  Hobbyist Filmographer
Słabo rysuję (choć wykazuję wolę poprawy! - może grupa stanie się dobrym motywatorem? :) ), ale za to całkiem nieźle piszę (oceny 8+/10 na Tanuku). Nieźle i zwięźle, więc nie ma problemu z monologiem na 20 stron, staram się trzymać limitu kartka A4 zapisana dwustronnie. Czy to wystarczy do zabawy? :)
Reply
(2 Replies)
Add a Comment: