erdem's avatar
Erdem Degirmenci
7 Watchers3.8K Page Views1 Deviation

Latest Deviations

Desktop
0
0

Featured Gallery

Desktop
0
0

Collection

1
1
PRYDA Design Studio - Sold
207
529
Tattoo Design
2
8
Dreaming
183
1.2K
Her Flowers
234
1.6K
Girl with tattoo
133
872
85
31
Catch me Kapo''''
192
190
My powers-my soul
127
179
when you telling me...
35
76

Spotlight

About erdem

Mar 11
Turkey
Deviant for 16 years
Badges
Llama: Llamas are awesome! (6)

Posts

Hayat bu mu?
Hayat bu mu? Hayat, geçip gitmiş ve izleri silinmiş bir mazi mi? Yoksa maziye yapışarak kaçan bir şimdi mi? Ya da ancak geçtiği ve şimdi, yahut mazi olduğu zaman bir anlamı olan bir gelecek mi? Sonuçlarını bilmeksizin, kalbimizdeki sevinçler, ruhumuzzdaki hüzünler yok mu olacak? İnsan bu şekilde; bir an suyun yüzünde belirip, rüzgarın esmesiyle silinen ve yeniden sanki hiç çıkmamış gibi olan, deniz köpüğü gibi mi olacak?
Unutus Ulkesi
Kalbimin sevdiği kadın, sizin kalplerinizin sevdiği kadınlara benzerdi ey gençler! O, ilahların güvercinin huzurundan, engerek yılanının kıvraklığından, tavus kuşunun kibirliliğinden,kurdun huysuzluğundan, beyaz gülün güzelliği ve siyah gecenin korkularından, bir tutam kül ve bir avuç deniz köpüğü ile birlikte meydana getirdikleri acayip bir mahluktur. ... Onu olgunluk günlerimde tanıdım. Onunla söyleşerek biraraya gelir, öğrenmek istediklerimi ona sorar, kalbimdeki el
Ne yaparsn ey adam?
Bu dünyadaki nasibinin, kalbinin parçalarıyla beslediğin, göz bebeğinin ışığı ile suladığın, göğsünü onun için bir kafes, ruhunu da yuva yaptığın bir kuş olup da sen ona bakarken, aydınlık ruhunla onu kuşatırken, birden elinden kaçtığını, bulutların üzerinde süzülerek uçtuktan sonra, dönüşü olmayan bir başka kafese konduğunu gördüğünde ne yaparsın ey adam?

What Do You Think About My Work?

anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In