Deviation Actions

ElorenArt's avatar

ACEOs

Published:
By
32 Comments
517 Views
I really did not want to spam with ACEOs so I decided to submit them all at once :) I still have few ACEOs to finish, so this is the first pack you´ll see. More are coming later :)

Winter skull-thing goes to :iconsmiley-i:
Two star-watching dragons are for :iconsamantha-dragon: (I know we didn´t discussed the details of our winter-themed trade, maybe you didn´t get my message? But I decided to draw the ACEO anyway, so if you don´t want the trade anymore, here is a gift for you :D But if you do, I would be really happy :) )
Pirate ship goes to :iconpersian-pirate:
Grumpy fox-dragon is for :iconhanaris:
Winter wolf is for :iconxcollecx: (Sorry for such a late part of the trade!)
And finally jungle feonix goes to :iconwhitew3r3wolf:
Image details
Image size
857x753px 693.42 KB
Comments32
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
atorife's avatar
Tak jo, musím se přidat k obdivovatelům xD
ačkoliv mě teda totálně nejvíc dostala ta loď od persian pirate <3 vypadá naprosto dokonale, sladit ji s pirátskou lodí a mořem je prostě takové "spravné" :la: a barevná atmosféra to jen nádherně dolazuje :love:
ElorenArt's avatar
Awww, moc děkuju :3
fluorescent-lobster's avatar
jsem skutečně unešená, především tedy prvními dvěma kartičkami.
u té první se mi líbí ta hra s barvami a ty odlesky na těch černých šupinách, vypadá to bombasticky. a to jemné pozadí... such wow.
co se kartičky pro sam týče, uchvátilo mě logicky hlavně to pozadí. to nebe je skutečně nádherně provedené. ale i ty stromky v pozadí a samozřejmě i draci... je to krásné, moc mne baví se na to dívat.
ale když tak na to koukám, i to třetí aceo je boží, hlavně tedy se mi líbí část, kde se loď setkává s vodou, ty vlny jsou skvěle namalované.
avšak u čtvrté kartičky je úžasná atmosféra, u páté mě nadchla ta krajinka, obdivuji lidi, co dokáží pěkně nakreslit či namalovat zasněženou krajinu a ty bezpochyby patříš mezi ne též. u poslední karty mě baví ty pestré barvičky.
skutečně smekám, rozhodně jsou to jedna z nejhezčích aceoček, které jsem za poslední dobu měla možnost vidět ;v; 
whitew3r3wolf's avatar
What a bunch of beautiful cards! :heart:

I really love the one of Na'Gealai :aww: The enviroment is beautiful and his gaze is so fitting of his personality! Thank you for such a lovely little artwork:heart:
I can't wait to see it in person!:la:
ElorenArt's avatar
Oh, thank you :) I am really glad you like your card :hug:
persian-pirate's avatar
pecka, naprostá pecka, jsem enormně nadšená z pirátský lodě, ale vůbec, budu tu juchat jenom na svým, nebo nad všema?XD ok, sobecky si ještě jednou popotáhnu, protože netuším, co za to vlastně ještě dlužím (XDDD), ale na první a páté už jsem ti myslím pěla ódu i osobně, z toho zimního páru absolutně nemůžu (skvíí!) a "lištička" v dešti i džungle jsou luxusní jakbysmet, prostě náramně vyvedená várka! :love: jsi naprostý aceo šílenec, pořád nepobírám jak tam nacpeš ty detaily...XDD
ElorenArt's avatar
Eeeeyyy, kuju :) Počkej, jak jako že dlužíš? Tys mi totiž asi nemalovala nedávno naprosto úžasné ACEO, že ne? :D
persian-pirate's avatar
já mám pořád pocit že něco dlužím, to je hrozný!:D navíc, neznáš ten pocit, jak odešleš aceo a do měsíce už ani nevíš, že jsi ho kreslila?:D jsem si vzpomněla až když jsi mi napsala tohle XDD a podle popisku "úžasný" to kupodivu nebylo, jen jsem se pleskla do čela :B XDD
ElorenArt's avatar
Tak ten pocit neměj :D Aspoň ne u mě - stačí, že ho mám věčně já :D
Moonlightprincess134's avatar
I love your art style and how you draw your animals it's amazing :)
ElorenArt's avatar
Awww, thank you :3
ArtemiaSunfire's avatar
GawudgKJHCvg Elóren, tohle... Bože, dokonalost! Stromy na předposledním bych tipla klidně i na fotku, ale hlavně slintám nad oblohou nad lodí.
Úžasné *.*
ElorenArt's avatar
Eeeeyyyy, já jsem strašně ráda, že si někdo taky všiml oblohy nad lodí, na kterou jsem nekriticky pyšná :D Díky za všechnu tu chválu, moc si toho vážím :hug:
Samantha-dragon's avatar
Ohmy ohmy ohmy, El! OMG - Watch that  
Já vím, zpráva od tebe mi dorazila, to já to zazdila (jako teď mnoho věcí), čas mi nějak plyne pod rukama a moje nervy jsou na útěku směr Bohnice, řekla bych D: fakt jsem nečekala, že se do kartičky dáš dřív... ale na druhou stranu... jsem ráda, protože je úplně úžasná a jsem ráda, že jsem neměla možnost ti do práce víc krafat! :love:
Mohla bych se podepsat pod koment od Tir (jen se červenej, na tom není nic špatnýho =P) - a taky mě sůl takhle neposlouchá, moje efekty bývají o moc slabší (pravděpodobně to bude i papírem, řekla bych, ale ke zkoušení jsem se zatím nedostala).
Squeee, jsem nadšená! X3 Emote :eeeee: a stydím se za sebe teda :blush:
Moc teď nezvládám cokoliv jinýho než trochu pixelů po chvilkách a nějaký ty skici podle RL, protože nápady a taková nějaká vnitřní pohoda jsou úplně v kýblu. Práce na bakalářce a hrozba blížících se státnic mě dost... děsí. A nechci ti kartičku odbýt, už jen proto, že ta tvoje je opravdu parádní! :heart:
ElorenArt's avatar
Tak přece dorazila! Teda :D

Hele, zazdění je v cajku, taky mívám občas takové tendence. A bakalářka se státnicemi? Been there, done that, vím o co jde a nezávidím :) Takže buď naprosto v klidu a nijak se nestresuj, budu strašně ráda, jestli výměna jakože platí a klidně si počkám, hlavně v cajku zakonči bakaláře ;)

Jinak jsem strašně ráda, že se ti kartička tolik líbí, popravdě jsem si nebyla úplně jistá, co na to řekneš a i jsem si říkala, že ta kombinace technik asi nebyla nejlepší nápad..., ale pokud to ve tvých očích dopadlo dobře, rozhodně si nestěžuji :hug:
Tir-Goldeness's avatar
OMG to nebe u aceočka pro Sam je luxuuussss, fakt nechápu, jak tě ta sůl může tak krásně poslouchat :heart:__:heart:
A miluju detaily na všech kartičkách, prostě tvoje trpělivost je úžasná a závidím všem, co tyhle kartičky dostanou :D
Fakt musím říct, že tohle jsou zatím tvé nejlepší aceo kartičky ze všech :3
ElorenArt's avatar
Počkej počkej..., vážně? :D

Teď jsem trochu na rozpacích ze vší té chvály :) Moc děkuju za takový komentář, normálně se červenám :D Pokusím se to ACEO pro tebe nezprznit, aby se ti líbilo stejně jako tyhle :)

(Mimochodem, zkoušela jsi už sůl na anilinky? Mně to na ně funguje docela pěkně...)
Tir-Goldeness's avatar
Jen rudni, jen rudni :D

Hmm, na anilinky jsem to ještě nezkoušela. Moc jsem s nimi ani nepracovala, protože  se mi práce s nimi vůbec nelíbila, dělají strašné fleky :/
ElorenArt's avatar
Fleky? To mi nikdy nepřišlo..., mně spíš občas vadí, že mají až moc křiklavé barvy a nejde přes ně pořádně kreslit bílou gelovkou (přes některé), pořád to prosvítá. Ale když s tím člověk počítá tak to není špatné :) A se solí si docela hezky rozumí mi přijde.
Tir-Goldeness's avatar
No, třeba jsem používala špatný papír. Ono to přece jen bylo hrozně dávno, než jsem našla lepší věci na malování... :D Moc jsem si s tím nekamarádila no. Ale třeba to jednou jen tak testnu, až budu mít ty anilinky u sebe.
ElorenArt's avatar
Chceš půjčit? :D
Tir-Goldeness's avatar
a tak klidně no :D
smiley-i's avatar
teda, to je paráda! všechny kartičky jsou nádherné :0 :heart:
ale Kurja je samozřejmě nejhezčí :D ještě jednou moc děkuji za výměnu!
ElorenArt's avatar
Na tu tvou jsem taky nepokrytě pyšná :D A jsem moc ráda, že se líbí, i když mi to trvalo tak dlouho :) Mohla bys mi prosím do zprávy hodit adresu, abych ti mohla poslat originál? Kuju :)
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In