Shop Forum More Submit  Join Login
About Other / Professional drcode.irMale/Iran Recent Activity
Deviant for 3 Years
Needs Core Membership
Statistics 1 Deviation 0 Comments 1,176 Pageviews
×

Newest Deviations

No deviations yet

Favourites

No Favourites yet.

Watchers

No watchers yet.

Groups

This user is not currently part of any groups.

Activity


drcode.ir

deviantID

drcodeir's Profile Picture
drcodeir
drcode.ir
Artist | Professional | Other
Iran
طراحی نرم افزار موبایل, طراحی وب سایت, طراحی نرم افزار تحت ویندوز, سئو و بهینه سازی سایت, فروش هاست و دامنه, خدمات شبکه, طراحی و گرافیک از مهمترین فعالیت های شرکت دی آر کد می باشد.
این شرکت با هدف ایجاد نرم افزارهای نوین و گسترش آنها در بخش های مختلف جامعه و با بکارگیری افراد مجرب و متخصص اقدام به طراحی و پیاده سازی پروژه های متعددی نموده است. هدف ما از همان ابتدا ارائه کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفی ممکن برای مشتریان حقیقی و حقوقیمان بوده است. ما با بکارگیری استانداردهای جهانی و استفاده از بروز ترین تکنیک ها، می‌کوشیم کسب و ‌کار مشتریانمان را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهیم.
فعالیت ما ارائه نرم افزارهای تخصصی و کاربردی (تحت وب، ویندوز و موبایل)، همچنین خدمات گسترده ای در حوزه وب (طراحی وب سایت و پورتال، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، خدمات هاستینگ و دامنه) و انجام امور مختلف در زمینه شبکه می‌باشد.
یکی از جنبه های خاص شرکت دی آر کد در این است که ایده های خلاقانه شما مشتریان عزیز را شنیده و پس از تحلیل و امکانسنجی توسط تیم فنی، شراکتی فی مابین طرفین به وجود می آید و دی آر کد به آن جامع عمل می پوشاند.
و در آخر باید گفت تولید و انتشار نرم افزارهای موبایل بخصوص برای سیستم عامل اندروید در تخصص ماست.
Interests

Comments


Add a Comment:
 
No comments have been added yet.