Shop Forum More Submit  Join Login
Angmar in battle by dead01 Angmar in battle by dead01
Witch-king of Angmar in Battle of Fornost- quick sketch
Add a Comment:
 
:iconcascadeninjawolf:
cascadeninjawolf Featured By Owner Jul 17, 2014  Hobbyist Traditional Artist
wonderful!
Reply
:iconbrunild:
Brunild Featured By Owner Jul 14, 2014   Traditional Artist
That's nice!! It is very well made the dynamism of the scene! 
Reply
:icontroyodon:
Troyodon Featured By Owner Jul 13, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Nice pose with the Witch King and his horse.
Reply
:icondead01:
dead01 Featured By Owner Jul 14, 2014  Hobbyist Digital Artist
Thank you! I'm glad you like it ;)
Reply
:iconsirmersi:
SirMersi Featured By Owner Jul 13, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Piękny szkic! Tym bardziej, że nie wykonany tradycyjną metodą, tylko za pomocą tabletu. Najbardziej podoba mi się to, że zdecydowałaś się na dodanie konia. Akurat ta scena wygląda jak z mojej ulubionej gry: Bitwa o Śródziemie, Witch-King jest identyczny. Może się na niej opierałaś? Confused Nie wiem jak to zrobiłaś, ale proporcje ciała jeźdźca i konia są perfekcyjne. Mi się jeszcze nigdy nie udało uzyskać takiego efektu. A rozmieściłaś wszystko w sposób przemyślany i wygląda to co najmniej czadersko Awesome Face, Doctor Style  Czarnoksiężnik jest naprawdę perfekcyjny. Jego zbroja, broń (miecz wygląda cudownie) i peleryna są wykonane po mistrzowsku. I z takimi elementami sama mam ostatnio spore problemy, dlatego na chwilę odpuściłam sobie nazgule heh. Chciałabym umieć rysować tak jak Ty ale w tym temacie Tobie nigdy nie dorównam. Wracając do artu - świetnie wyglądają też strzemiona i siodło. Tak w ogóle to cała pozycja konia jest genialna. Miałaś jakiś wzór czy wszystko z głowy? Cieniowanie oczywiście bezbłędne. Jeszcze wracając do Czarnoksiężnika - wygląda bardzo majestatycznie, widać, że jest w pełni sił. I zapewne ma zamiar zaatakować przeciwnika. Można się w nim zakochać. Naprawdę to piękna praca. :tardclap: 
Aha i sorrki za to, że tak późno komentuje, miałam zamiar zrobić to duuużo wcześniej, a wyleciało mi z głowy Stupid Me! 
Reply
:icondead01:
dead01 Featured By Owner Jul 14, 2014  Hobbyist Digital Artist
Bardzo Ci dziękuję! O, naprawdę? Nawet nie widziałam nigdy jak on wygląda w grze, kiedy dosiada konia ;P  
Wow, naprawdę podoba Ci się koń i detale? Jestem zaszczycona :) Bo trochę ich nie przemyślałam... Tzn. jedyna rzecz, jaką wymyśliłam wcześniej, to jelec miecza,a reszta była robiona no poczekaniu :P A Twoje elementy uzbrojenia, broń itp. są dla mnie zawsze mistrzowskie ;)
Jeśli chodzi o sam pomysł, już dawno chciałam narysować go na koniu w trakcie bitwy, ale jakoś nie mogłam się do tego zebrać... W końcu naoglądałam się różnych obrazów przedstawiających średniowieczne bitwy i rycerzy i jednym się mocno inspirowałam :P Tyle, że tam na koniu był jakiś dobry i prawy mąż :P
Reply
:iconsirmersi:
SirMersi Featured By Owner Jul 15, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Jest naprawdę identyczny! Prześlę Ci może screeny z gry na e-mail to sama zobaczysz Wink/Razz Reszta robiona na poczekaniu... ciężko czasem w to uwierzyć, ale dobrze znam Twoje umiejętności i wiem, że tak potrafisz. Ta praca naprawdę skradła mi serce, jest przepiękna! Wiesz, chyba narysuję coś podobnego, bardzo mnie zainspirowałaś, z resztą uważam, że zdecydowanie za mało na DA takich obrazów Czarnoksiężnika. Hehe on z pewnością nie jest ani dobry, ani prawy (tzn. przynajmniej nie dla większości ludzi). Widzę, że pomaga oglądanie walk w twórczości innych artystów, muszę spróbować to, zaczynając od Twojego artu. A będzie więcej takich w Twojej galerii? 
Reply
:icondead01:
dead01 Featured By Owner Jul 16, 2014  Hobbyist Digital Artist
Chętnie zobaczę ;) Patrzyłam w google i na okładce (albo to był screen...) jego koń był cały zakuty w stal ;P 
Wow, miło mi i bardzo chętnie zobaczyłabym ten motyw w Twoim wykonaniu! Mnie oglądanie różnych inspiracje baaardzo pomaga, bez tego chyba bym wiele nie zdziałała ;) A Ty zwykle projektujesz broń z głowy? Bo np. Twoje miecze są piękne i niezwykle skomplikowane... 
Pewnie jeszcze narysuję coś podobnego, bo jak wiesz, konie też lubię rysować ;)
Reply
:iconsirmersi:
SirMersi Featured By Owner Jul 17, 2014  Hobbyist Traditional Artist
I tak i nie - często odnoszę się do pojedynczych (lub całych) elementów w broni z różnych gier (np. łuk Hakuriego pochodzi z gry Gothic). Koni powinno być więcej w Twojej galerii, szkoda, że tego nie dokończyłaś i nie dałaś mu karej maści. Liczę na to, że w przyszłości to nadrobisz :P Mimo wszystko dynamika jaką przedstawiłaś tutaj sprawia, że całość wygląda na wykończoną, lekką. Dzięki temu mocno uwypukliłaś ruch. To wygląda naprawdę super. Ogólnie to Twoja wizja jest wg mnie prawie identyczna jak z gry. Koń się nieco różni, ale to niezbyt znaczący szczegół. 
Reply
:icondead01:
dead01 Featured By Owner Jul 18, 2014  Hobbyist Digital Artist
I muszę przyznać, że efekt jest powalający- najwyraźniej gry bardzo Ci służą, hehe ;)
To bardzo miłe! Właśnie dynamizm w szkicu zadecydował (oprócz lenistwa, hehe), żeby zostawić go w tej postaci ;) Ale kiedyś na pewno zrobię bardziej wykończoną i szczegółową wersję, bo ten motyw mocno chodzi mi po głowie ;) I mam nadzieję, że Ty też narysujesz jeszcze sporo koni, bo tym na obrazie z Xeną byłam oczarowana :) 
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
July 12, 2014
Image Size
172 KB
Resolution
1600×1165
Link
Thumb

Stats

Views
1,082
Favourites
42 (who?)
Comments
10
Downloads
5
×