Shop Forum More Submit  Join Login
×
i just want to say HI to You all today...
to this data it was a hyperreealistic painting of two lines on my wifes pregnancy test.

When i finished and run to my wife to hospiital, to show her, it becomes a lie.

our child was 7 weeks.

r.i.p. little one.


-08.07.2018 by DanielGrzeszkiewicz
Hi. lately I have no job, and I'm looking for any commissions, or something to do. If anyone have something to do for me, any ideas or commissions, please write here, or on my private mail: daniel.grzeszkiewicz@gmail.com.
Forgieve my english.
Thanks
Od jakiegoś czasu na stronie: patronite.pl/gedeon publikuję kolejne strony swojego komiksu "Człowiek w puszce".
Gorąco zachęcam, do odwiedzenia strony projektu i zapoznania się z zamieszczanym tam materiałem. 
Niestety komiks, jak i ten post przeznaczone sa wyłącznie dla ludzi posługujących się polskim językiem, bo jestem trochę za głupi, żeby dać radę przetłumaczyć go na angielski.
Pozdrawiam
Daniel
Prints, art cards, and cases with my images are available here:
www.inprnt.com/gallery/gedeon/
Check it out!


Witajcie.
Startuję z nowym komiksem internetowym. Zapraszam, do odwiedzenia strony projektu:
patronite.pl/gedeon
hi. If You like to have my art on Your wall, please visit my shop on INPRNT. Here's a link:
www.inprnt.com/gallery/gedeon/
   HOW TO ORDER:

1. Note me to ask commision. Note must contain descriptions and references needed.
2. Payment must be done first.
3. I only accept paypal (sansdute@gmail.com)
4. Commission can take a few weeks to be done. (usually 2 or 3, depends on your position in line).
5. If the commission take too much time for you, you can ask me to refund you.
6. Commisions are sent by email in high resolution (300dpi). If you want the originals (50x70cm)  to be sent to you, the sell prize will be include to your payment.

COMMISION PRICES:

1. Portrait (pen): 40$
eeee... what? by DanielGrzeszkiewicz Daniel GEDEON Grzeszkiewicz by DanielGrzeszkiewicz

2. Full body with no background (pen): 50$
Eric the Barbarian by DanielGrzeszkiewicz The fifth horseman of the apocalypse by DanielGrzeszkiewicz

3.Full body with simple background (pen): 60$
agent 003,14159 26535 89793... by DanielGrzeszkiewicz monkey business by DanielGrzeszkiewicz

4. Full body with background (black&white painting): 100$
investigation by DanielGrzeszkiewicz

5. Group of characters (pen; max. 10 characters): 200$
the ZINIOL's by DanielGrzeszkiewicz

6. Full coloured acrylic panting (one character, full background): 250$
my brother, acrylic paint, and other stuff... by DanielGrzeszkiewicz Lone Rider by DanielGrzeszkiewicz death 02 by DanielGrzeszkiewicz

Mature Content

orient men by DanielGrzeszkiewicz


Thank you!
Witam. Na tej stronie: wspieram.to/projekt/4997/gedeo…
ruszyła zbiórka na album komiksowy "GEDEON".
Wszystkich chętnych do wsparcia projektu serdecznie zapraszam. 
Hi everyone! I have no idea how to finish this piece so here it is - available for everyone to finish. You can download it and draw the rest of the image, feel free to do whatever you want with it, just remember to credit me. :)
danielgrzeszkiewicz.deviantart…
artkomiks.pl/autor/daniel-grze…
www.facebook.com/DanielGedeonG…
Check it out: www.facebook.com/DanielGedeonG…
Tequila Project...

Zapraszamy do udziału w nowym przedsięwzięciu wydawnictwa Dobre Historie i czasopisma „Coś na Progu"!

Magazyny Pulp i Weird Fiction wypromowały na przestrzeni lat wiele słynnych kobiecych bohaterek, bezkompromisowych heroin, których niezwykłe przygody opisywano w książkach i pokazywano na kartach znakomitych komiksów. „Coś na Progu", jedyny magazyn Weird Fiction w Polsce także chce wykreować postać prawdziwej heroiny, której przygody będą elektryzowały zarówno miłośników literatury jak i dobrego komiksu. Projekt Tequila jest próbą realizacji tych zamierzeń.Dlaczego chcemy się tym zająć teraz? No cóż – pracujemy nad Tequilą już od dawna, a chcemy ją przedstawić światu właśnie teraz z kilku powodów. Po pierwsze wiecie już mniej więcej na co nas stać i jak realizujemy nasze projekty. Po drugie, Wydawnictwo Dobre Historie będzie obchodziło w marcu swoje pierwsze urodziny i uważamy, że to najlepszy moment, aby uzbroić się w heroinę... Nasz kanał na Youtube: www.youtube.com/user/dobrehist…  Nasz profil na Facebook: www.facebook.com/Dobre.Histori…

Czym jest Projekt Tequila?

Chcemy wydać komiks i powieść z serii o przygodach naszej heroiny. Uniwersum Tequili i większość zaludniających je postaci powstały w głowie znanego z zakręconych, bezkompromisowych pomysłów – Łukasza Śmigla (Cosiowego RedNacza, autora zbiorów opowiadań „Demony", „Mordercy" oraz powieści „Decathexis" i „Muzykologia", znanego z antologii "Księga Strachu 2", "Mogliby w końcu kogoś zabić", "Halloween", "15 Blizn", "City 2". Teksty Łukasza ukazywały się m.in. w "Nowej Fantastyce", "Przekroju", "Tyglu Kultury", "Znaczeniach", "Science Fiction Fantasy i Horror", "Magazynie Fantastycznym", "Magii i Mieczu", "Alfred Hitchcock poleca", "Magazynie Fantastycznym", "Ubiku", "SFerze" i wielu innych). Od strony graficznej za projekt odpowiada Katarzyna Babis.

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Tak jest! Chcemy zarazić was ideą porywającej PULP serii POSTAPO z naszą heroiną w roli głównej i potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Zostańce producentami stojącej na europejskim poziomie produkcji, która łamie dotychczasowe konwencje i wciągnie Was w brutalny i pełen erotyki świat postapokalipsy wymieszanej z grozą, science fiction i dark fantasy. Projekt możecie wesprzeć na kickstarterowej stronie Polak Potrafi, konkretnie tutaj: polakpotrafi.pl/projekt/tequil…Na co wydamy Wasze pieniądze?

Inwestycja obejmie druk 2300 egzemplarzy powieści, którą napisze Łukasz Śmigiel, honoraria, druk 1000 sztuk albumu komiksowego, wszelkie prace redakcyjno-korektorskie oraz skład. Wspomagając nas finansowo decydujecie się po prostu na nieco dłuższy niż zwykle pre-order. Zarówno komiks, jak i powieść oraz projekty poboczne (słuchowisko/audiobook) wydamy w naszym Wydawnictwie Dobre Historie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nie jesteśmy na wydawniczym rynku od wczoraj. Wielu z Was zna nas już całkiem nieźle. Przez ostatni rok wydaliśmy sześć numerów naszego dwumiesięcznika "Coś na Progu", poświęconego fantastyce, grozie, kryminałowi i opowiesciom niesamowitym, w którym publikowaliśmy teksty. m.in. Brama Stokera, Fritza Leibera, Clive'a Barkera, Michaela Moorcocka, Roberta Howarda, Stefana Grabińskiego, H.P. Lovecrafta, Edwarda Lee, Jacka Ketchuma, Franka Herberta...Nakładem Wydawnictwa Dobre Historie ukazały się także trzy bardzo dobrze przyjete książki: antologia opowiadań w hołdzie H.P. Lovecraftowi ("Cienie spoza czasu"), pierwszy tom rosyjskiej serii kryminałów retro ("W otchłani Imatry") oraz pierwsza w Polsce biografia Davida Bowiego ("Bowie: Biografia"). dobrehistorie.pl/Uniwersum Tequili

Jest to brutalna i pełna erotyki post-apokaliptyczna historia, która miesza popkulturowe konwencje.

Legenda mówi, że wszystko zaczęło się u schyłku XX wieku, kiedy to w wyniku pewnego eksperymentu na całym świecie pojawiły się miliony okien – bram do innego świata. Okna różnych wielkości (niektóre rozmiarów krateru, inne wielkości piłki) zawisły w pozornie przypadkowych lokacjach, pojawiając się nad ulicami miast, wewnątrz budynków, nad oceanami i szczytami gór. Badania tych niezwykłych anomalii z początku niewiele wykazały – nie można było przez nie nigdzie przejść, nie można było ich zamknąć, nic też z nich nie przechodziło do naszego świata. Przynajmniej na początku...

Któregoś dnia z okien niespodziewanie zaczął wylewać się żar, który płynął niesłabnącą falą zmieniającą i niszczącą wszystko na swojej drodze. Żar wylewał się z milionów okien na całym świecie i nikt nie był w stanie go pokonać. Żadne techniczne rozwiązanie ani broń nie były w stanie zlikwidować okien.Żar zmieniał świat, ludzi, klimat i cywilizację przez kilkaset lat. Nikt nie pamięta ile czasu minęło odkąd piekielne gorąco spowodowało niezliczoną liczbę katastrof i kataklizmów, które przetoczyły się przez ziemski glob odciskając na nim swoje piętno. Światowe gospodarki upadły, rządy straciły władzę, głód i zarazy zdziesiątkowały ludzkość, a prawa przestały obowiązywać.

I gdy świat miał już dość, z niektórych okien wyleciały unoszące się na gorącym powietrzu... Żywe serpentyny. Długie nawet na kilkanaście metrów, różnej grubości, blade, bezokie stworzenia, które rozpoczęły polowanie. Człowiek raz namierzony przez te istoty nie miał dokąd uciec. Dziwaczne węże ścigają ludzi aż do skutku, a w starciu sam na sam, człowiek musi im ulec. Po kilkunastu latach wyjątkowo skutecznej eksterminacji, na powierzchni planety ocalała już tylko garstka ludzkiej populacji, podzielonej na koczownicze plemiona i dzikie klany, rządzące się własnymi prawami. Przeszłość, historia i stare zasady są dla tych ludzi jedynie legendą.

W tym nieprzyjaznym świecie zupełnie niespodziewanie pojawia się tajemnicza dziewczyna. Któregoś dnia, zbzikowany szaman Kabuki Jo, po prostu znajduje ją na pustyni. Zupełnie tak jakby spadła z nieba. Jest wyjątkowa pod każdym względem. Piękniejsza niż inne, silniejsza niż większość mężczyzn, diablo zdolna i inteligentna. Ma wyjątkowy dar wpływania na dzikie zwierzęta i radzenia sobie w niezwykłych sytuacjach. Nie pamięta kim jest i skąd się wzięła, ale posiada ogromną wiedzę na temat przeszłości ludzkiej cywilizacji... Ma też dość paskudny awanturniczy charakter.

Podobno tylko szaman Kabuki Jo zna jej prawdziwe imię. Wszyscy inni mówią na nią... Tequila. Tymczasem w powietrzu wyczuwa się nieznośne napięcie. Nad światem ponownie zawisła groza. Niespodziewanie z okien zaczęło bowiem dochodzić odległe, przerażające wycie. Coś się zbliża, coś nadchodzi, a pozostali przy życiu ludzie szepczą między sobą o pewnym proroctwie i o bohaterce, która spadła z nieba...Tequila będzie regularnie pojawiałassię w krótkich komiksowych historiach publikowanych na łamach dwumieśięcznika "Coś na Progu". Pierwszy odcinek przygód naszej heroiny trafił do szóstego numeru magazynu. Mamy nadzieję, że dzięki takim pobocznym opowiastkom uda nam się przybliżyć Wam poszczególne elementy uniwersum Tequili i przedstawić część pierwszoplanowych postaci, które pojawią się w powieści oraz pełnowymiarowym albumie komiksowym.Wejdź z nami do świata Tequili! Pomóż sfinansować projekt wydania przygód pierwszej stworzonej w Polsce heroiny, a na dobry początek – dołącz do naszego profilu na Facebooku. Mamy już pół tysiąca like'ów! www.facebook.com/projekttequil…


Our Tequila on the cover of the magazine :) Also three pages of Tequila comic inside (by beiibis). You can order it here:dobrehistorie.pl/magazine,11.h…

Good D-Day!

Journal Entry: Wed Jan 2, 2013, 12:23 AM
Hey guys! I just wanted to thank you for another Daily Daviation! It was totally unexpected, I never thought that simple snowman peed by a dog could get a DD. Glad to know there are some people out there with this wierd sense of humour like mine. Especially thank you, Gudsforladt for suggesting me.

Facebook fanpage!

Journal Entry: Wed Nov 21, 2012, 3:26 AM
Hey, I decided to start my facebook fanpage where I post some of my WIP stuff, exhibitions photos, sketches, old pictures and others. Feel free to like me!

www.facebook.com/DanielGedeonG…

DAT'S MAH GUUURL!!1!1

Journal Entry: Tue Nov 6, 2012, 8:53 AM
New feautures from my girlfriend's gallery :)

:thumb330789289: :thumb335629646: :thumb331706730:
:thumb331686359: :thumb333357371: :thumb333357579:
:thumb333534387: :thumb334075259: :thumb336375670:

Big thanks to everyone!

Journal Entry: Sun Oct 28, 2012, 1:15 AM
I want to thank here for all these birthday wishes I recieved! Thank you all guys, you're amazing. I'm really glad you appreciate what I'm doing and hope all that feedbacks I recieve will help me make my art better and better. I always read every comment even if I can't respond to everyone.