Shop Forum More Submit  Join Login
Thanks 4 cooperation - color by czmadzia Thanks 4 cooperation - color by czmadzia
Another illustration to "The God Eaters" - colored version
Ash threatens a person with a gun... for the first time in his life.
(After coloring the pic seemed empty so I added the floor and scratches on the wall and the view behind the window, I'm not sure if it helped. And I'm not quite happy with Ash's hair.)
Add a Comment:
 
:iconija-ijewna:
Ija-Ijewna Featured By Owner Nov 8, 2006
Chwaliłam już prywatnie, teraz pochwalę publicznie. Podoba mi się krajobraz za drzwiami. Naprawdę nieźle Ci wyszła technika nakrywania obrazka pół;przezroczystą warstewką, chociaż wciąż moim pierwszym wrażeniem jest "deszcz?" a dopiero drugim przestawienie się na wysuszony step Dzikiego Zachodu. Winię tu własny mózg.
O mojej sympatii do zacieków i cegieł w ścianach doskonale wiesz, więc nie będę się bardzo szczegółowo obśliniać: pasują, dodają trzeciego wymiaru, uplastyczniają i drzwi i ścianę.
Na koniec typowy, detaliczny zachwyt (też nic nowego). Kciuk Asha. Realistyczny, b. dobrze wygięty, z wcale nieoczywistym, a prawidłowo oddanym łukiem paznokcia.
Jeślibym się miała czepnąć, to tylko dwóch drobnych rzeczy. Rzeczywiście po pokolorowaniu rysunku wygląda to tak, jakby w powietrzu wisiała zdekapitowana głowa Asha obok jego ręki. I - choć to znacznie drobniejsze zastrzeżenie - przedziałek. Nie wiem, co jest nie tak. Może po prostu przedziałki są, jak piszą nastoletnie bloggerki, "evul".
A generalnie - bardzo mi się podoba. Zilustrowałaś jedną z bardziej dowcipnych i wdzięcznych scen "Bogożerców".
Reply
:iconczmadzia:
czmadzia Featured By Owner Nov 8, 2006   Writer
No dzięki, dzięki. Co do przedziałka to nie mam zastrzeżeń, mi się wręcz podoba jak to wyszło. Co do głowy... hm, niestety masz rację. Być może wypadało by dorysować Ashowi resztę ciała. Chociażby schematycznie.
Reply
:iconmetarudogu:
Metarudogu Featured By Owner Oct 30, 2006
I thought it looks pretty good ('v') again, the effect of your PS job is really neat, it's so natural (the windows are nice too). I like the way the "Smirk" works so well with the drawing <G>
Reply
:iconczmadzia:
czmadzia Featured By Owner Oct 30, 2006   Writer
Oh, thanks! Although I guess on this pic it's pretty clear that the effect was not achieved by the color pencil - anyway it's possible to notice it. On surfaces like the door or Ash's hair, or bricks. Thanks for the 'smirk' comment. It just needed to be there. ;-)
Reply
:iconmetarudogu:
Metarudogu Featured By Owner Oct 31, 2006
I hope that means you'll have more pictures planned <G> or already drawn and in the works.
Reply
:iconczmadzia:
czmadzia Featured By Owner Oct 31, 2006   Writer
Well, I have one idea, although - as always after drawing a few pics - now I have to take a break for a while. And I was thinking about a different technique for this other one. We'll see.
Reply
:iconczmadzia:
czmadzia Featured By Owner Oct 25, 2006   Writer
Nic więcej z dłoni chyba nie widać. Co do tła, to miałam zagwozdkę, bo zaczęło się po prostu od pomysłu na niewinną buzię i wielkiego gnata, i nic więcej nie chciałam rysować, rysunek miał być prosty i w miarę schematyczny. Potem dopiero pojawił się Kieran (czyli ten przystojniak co się smirka w tle) i drzwi. I na szkicu wszystko było OK. Ale po pokolorowaniu zrobiło się pusto, dlatego dodałam elementy.
Jedyne tło pod Ashem, które mogło by być to sam Ash, a to by było za dalekie odejście od pierwotnej schematyczności i przejście w zwyczajną ilustrację, czego chciałam uniknąć. Może niepotrzebnie.
Reply
:iconsirielle:
Sirielle Featured By Owner Oct 25, 2006   Digital Artist
Ajc, nic w ogole nie musisz zmieniac! Jesli juz, to w takim razie wyczysc nieco tlo z prawej i bedzie sie rozmywac tak samo, jak pod Ashem. Ale to tylko takie moje gdybania, praca nie wymaga zmian :)
Reply
:iconsirielle:
Sirielle Featured By Owner Oct 24, 2006   Digital Artist
Fajny, piegowaty rudzielec :) Swietnie oddany pistolet i dlon, ale przydaloby sie dodac jej dol - o ile widac cos wiecej w tej pozycji. I moze dodac tlo na dole pod Ashem - tak jak dodalas tlo wokol.
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
October 23, 2006
Image Size
248 KB
Resolution
868×600
Link
Thumb

Stats

Views
427
Favourites
3 (who?)
Comments
9
Downloads
0