Shop Forum More Submit  Join Login
About Deviant Stred Evropy:)Czech Republic Recent Activity
Deviant for 10 Years
Needs Core Membership
Statistics 653 Deviations 333 Comments 39,616 Pageviews
×

Newest Deviations

All the work is done by czech-republic All the work is done :iconczech-republic:czech-republic 2 0 Danda n.99 vol.2 by czech-republic Danda n.99 vol.2 :iconczech-republic:czech-republic 0 0 Bird III by czech-republic Bird III :iconczech-republic:czech-republic 0 0
Literature
void to void
Psst... Jsem tady... ve tmě uvnitř. Jsem tady a topím se. Je zvláštní, jak se člověk o životě vždy nejvíc dozví v jeho posledních okamžicích. O sobě jen z myšlenek druhých...
Jak tisíc ospalých rán za mnou začíná i tohle topení. Pomalu hýbu svou schránkou. Dělám jen úzkostlivě opatrné pohyby, abych nenarušil rovnováhu. Člověk prý může zemřít jen jednou, ale kdo je člověk? Kdo jsem já? Jsem ten hlas, který je v temném a hluchém bezpečí kdesi uvnitř hlavy a můžu umřít každý den znovu. Taky se tak děje a proto je snad absurdní, že jsem tak opatrný na své pohyby a na rovnováhu. Je to jak kdybych po celé dny balancoval na špičce špendlíku. Každého
:iconczech-republic:czech-republic
:iconczech-republic:czech-republic 0 0
Megan Fox by czech-republic Megan Fox :iconczech-republic:czech-republic 5 0 Lucifer by czech-republic Lucifer :iconczech-republic:czech-republic 1 0 _lifeless_ by czech-republic _lifeless_ :iconczech-republic:czech-republic 1 0 Night in museum by czech-republic Night in museum :iconczech-republic:czech-republic 0 0 Northman by czech-republic Northman :iconczech-republic:czech-republic 3 0 Right way by czech-republic Right way :iconczech-republic:czech-republic 1 0 Orange by czech-republic Orange :iconczech-republic:czech-republic 0 0 AtomiuM by czech-republic AtomiuM :iconczech-republic:czech-republic 0 0 Modra laguna by czech-republic Modra laguna :iconczech-republic:czech-republic 0 0 blue snake by czech-republic blue snake :iconczech-republic:czech-republic 1 0
Literature
Sleepy easy
Naděje není očekávání,
proč pak ale snažit se měnit?
Postavil jsem hrad z karet, co možná se mi hroutí.
Z věží na zem nedohlédnu, když nebudem na to dva.
Ze země k věži nedoslechnu, jak pak budem spolu žít?
Věřit, cítit je odpověď, kdo ale musí dát víc?
Stejné totiž nikde není na celém širém světě.
Stojím a ptám se do svítání
zda ždímat síly nebo toužit po odvetě?
Ještě že zas přijde den...
Otázky co váží tuny hlavu k zemi kovají mi,
tak je to denně dokola.
V chvíli smrti snad dojde mi,
že to ze mě člověka udělá.
:iconczech-republic:czech-republic
:iconczech-republic:czech-republic 0 0
multiexpozicion by czech-republic multiexpozicion :iconczech-republic:czech-republic 0 0

Favourites

long gone tractor by photographer-jan long gone tractor :iconphotographer-jan:photographer-jan 4 1 The Workstation 2 by Jujika The Workstation 2 :iconjujika:Jujika 67,256 5,726 The portal by Minnhagen The portal :iconminnhagen:Minnhagen 231 22 Floating Fish by Minnhagen Floating Fish :iconminnhagen:Minnhagen 15,580 828 Aroma by OdayObaid Aroma :iconodayobaid:OdayObaid 6 1 Strange Love by Lizzy-John Strange Love :iconlizzy-john:Lizzy-John 21,238 2,221 Concepcion of the memory by vespertino Concepcion of the memory :iconvespertino:vespertino 202 41 Delving into Obscurity by Mr--Jack Delving into Obscurity :iconmr--jack:Mr--Jack 186 23 future gangster by Sizov future gangster :iconsizov:Sizov 88 20 Reflections by CapturerOfLife Reflections :iconcaptureroflife:CapturerOfLife 184 39 Czech Community by czech Czech Community :iconczech:czech 63 40 Diver by ghost-inferno Diver :iconghost-inferno:ghost-inferno 7 1

Activity


deviantID

czech-republic
Stred Evropy:)
Czech Republic
:pointr:Členové | Jak se připojit | Zasílání děl :pointl:


Welcome on Czech comunity page, the subcomunity of DA! It was created to highlight the art of all people who are proud to be Czech. If you are from the Czech republic, you are welcomed to join us!

:postit: Pokud chcete pridat do journalu, poslete note (poznamku) s predmetem "Mam zajem o pridani do komunity", dale uvedte z ktereho kraje jste a kdyztak pridejte i neco malo o sobe. Diky.


Po nejake dobe stagnace tohoto klubu Vam opet nabizime moznost pridat svoje dilko do nasi galerie. Vzhledem k pomeru poctu clenu k poctu adminu jsme stanovili limit jednoho poslaneho dila za tyden. Všechny práce ktere jste take poslali a jeste nebyly zverejneny budou zverejneny v nejblizsi dobe, neposilejte je tudiz znovu.

Zaroven prosime vsechny stavajici cleny klubu aby nam zaslali note ve ktere uvedte z jakeho jste kraje!

Tesime se na vase vytvory!!!

POŘÁDÁME SRAZ!
Jedna z našich členek pořádá sraz deviantů v Olomouci, zde je note kterou zaslala:

Bude se pravdě;podobně pořádat sraz uživatelů dA z olomouckého kraje (a těch z jiných, co jsou ochotni přijet:) )
místo: Olomouc, přesný podnik zatím neurčen
datum: zřejmě nejvýhodnější bude sobota, nabízí se přístí víkend, ale kdyby byly výhrady, může být v podstatě jakýkoli další víkend..

námitky/ná;pady prosím směřujte na :iconewanecka: ;)


Aktuálně:
Vzhledem k časově náročnému období ve škole se omlouváme za občasné vypadky v přidávání nových děl do galerie i za dlouhé prodlevy v odpovídání na Note s žádostmi o přijetí. Jakmile se situace zase trochu uklidní, dáme vše do pořádku a resty doženeme. Proto prosíme o trpělivost.

Aby v tomto tišším mezidobí klub uplně neumřel, měli bychom na Vás prosbu. Jedná se o to, že pro Vás plánujeme feature, a proto bychom byli rádi, kdybyste se vyjádřili, jaké téma by se Vám líbilo. Jediné, co je nutné brát v potaz, že téma by mělo být přístupné všem a nebylo omezeno na určité médium.
Jakmile budeme mít téma, tak během cca dalšího měsíce až dvou bude možné posílat díla, která budou nakonec uveřejněna jak v journalu, tak i ve formě News.

Své návrhy, prosím, pište do komentářů pod tento journal. Každý nápad je vítán :)

Momentální stav návrhů:

:pointr: zvířena (2 hlasy)
:pointr: pocity  (3 hlasy)
:pointr: oblíbená kniha (1 hlas)Vaši adminové
:iconwoxy: :iconamrodel:

Comments


Add a Comment:
 
:iconginnyginger46:
GinnyGinger46 Featured By Owner May 9, 2019  Hobbyist Traditional Artist
Czech pixel icon 
Reply
:iconproinfo:
Proinfo Featured By Owner Mar 15, 2015
Czechia 
Reply
:icontheaonumaluca:
TheAonumaLuca Featured By Owner Jun 28, 2014  Student General Artist
Reply
:iconmmineas:
mmineas Featured By Owner Jan 18, 2012  Hobbyist Writer
Pročpak řešíte komunikaci profilem a ne cestou skupiny, jako to dělají ostatní české DA komunity? Je to zvláštní a přijde mi to dost nepraktické, nemůžete si tak brát spolupracovníky a rozdělit mezi ně část práce. Co vás k tomu přivedlo? Má to nějakou výhodu, kterou přehlížím?
Reply
:iconmmineas:
mmineas Featured By Owner Jan 18, 2012  Hobbyist Writer
když koukám na přidávání děl, přijde mi to spíš nesmyslné... proč taksložitě, když skupiny jsouna to stavěné? o.o
Reply
:iconhakitocz:
HakitoCZ Featured By Owner Dec 11, 2011  Hobbyist Digital Artist
Je to paráda, že tu jsou i nějací Češi. Nejen pro to samotné zastoupení národa v celosvětové webové stránce pro umělce, ale i proto, že mi mohou pomoct s překladem.
Reply
:iconkarel-b:
karel-b Featured By Owner Jun 25, 2011  Hobbyist Digital Artist
Mám pocit, že to tu moc nežije.

Škoda.
Reply
:iconcz-michael:
cz-michael Featured By Owner Jun 11, 2011  Student
Hehe.. tolik čechů =D
Reply
:icondevilish-monkeys:
devilish-monkeys Featured By Owner Apr 26, 2011
Som slovenka...aj tak vam budem fandit :-)
Reply
:iconpetrpedros:
petrpedros Featured By Owner Aug 5, 2010  Hobbyist Photographer
čaune
Reply
Add a Comment: