Samantha-dragon's avatar
(rozhodně nejsi sama :D)

Oki, začala jsem aspoň vymýšlet téma a... nedá mi to nezeptat se (pro jistotu), abych tušila kterým směrem se určitě neubírat. A4-A3 je na mě až až, jsem poslední dobou zvyklá spíš na mrňavosti typu ACEO, ikonka nebo placka... je fakt, že mi tu leží rozdělaná A5 a po takové době mě to přijde jako obří formát :D Takže, dotaz měl znít, jestli si můžu na svou skicovací a lineartovou část vymyslet opravdu cokoliv ;) záměr zatím byl vecpat si tam postavu své dračice na 99 % i dračím charem mého přítele (na A4-A3 je fůra místa, tak ho náležitě vyplnit :3)... a teď jde o to kam je dva vecpat? Máš něco, co tě opravdu nebaví kreslit nebo naopak něco co tě hrozně baví? Já zatím nemám přesně nápad a nebráním se klidně něčemu exotickýmu :) Jen abych se nerozjela a pak nezjistila, že by bylo fajn něco vypustit... spousta tvorů například nerada anthro, vesmír, techniku, architekturu, města, stromy (pár stromů i les), louky (kreslit každý stéblo a kytku), pole, vodu (hlavně tu hýbající se), jeskyně nebo další živý tvory. Já vím, že je to příšerně obecný dotaz :blush:
Další věc je, že jsem zjistila, že čím dál častěji dělám lineart jenom toho opravdu hlavního a pozadí tvořím bez lineartu... třeba tuhle Commission: The Lake - lineart je na drakovi a jeho skále, zbytek bez. Bude ti něco takového proti srsti/šupinám/peří? Dodání ve formě skici (vrstvy nebo tužky) je samozřejmostí.
pokud mě ještě něco napadne, ozvu se :blush: je to moje první opravdově pořádná collab, tak... uvidíme :)
Katangacz's avatar
KatangaczHobbyist Traditional Artist
Jasný, vymysli cokoliv. V tom vidím to kouzlo, že dostanu za úkol dodat atmosféru něčemu, co by mně samotnou nenapadlo. Nacpi tam charů kolik jen chceš. :) Já jsem docela puntičkář, takže klidně se budu kreslit s každým stéblem, pokud se ti zachce trávy. ;)
K pozadí - asi by bylo hezký aspoň zlehka tužkou načrtnout prostředí. Aspoň motiv s tím, že pokud by byl příliš rozlítaný a skicovitý, svádělo by mě to k tomu nedržet se přesně každé čáry, upravovat ho nebo doplňovat podle toho, jaká asociace ke mě zrovna přijde. Takže opět, má oblíbená výmluva - je to čistě na tobě. Co dostanu, s tím budu pracovat. ;)
©2019 DeviantArt
All Rights reserved