Comment History
Anbeads's avatar
AnbeadsHobbyist General Artist
Ahoj mě tohle hodně zaujalo. Pokud by se ti líbilo jak kreslím a nevadila by ti tedy tradiční kresba, hlásím se do zbraně. V mojí galerii můžeš i vidět, že zakouším nové a nové věci což mě ohromě baví a tak bych byla i pro spolukreslení. Tahle myšlenka je super a jelikož okolo mě moc lidi nekreslí, tak maximáně kreslím na podklad který mi ''předmalovává'' moje tříletá sestřenka :) A třeba se časem odvážím na tu digitvorbu...

A teď mě napadlo, že by se možná vlastně dala udělat kombinace Digi a tradiční kresby, pro mě by to vlastně znamenalo mít dobře vytisknuto a dobře skenovat.
Katangacz's avatar
KatangaczHobbyist Traditional Artist
(Nesnáším vás. Nutíte mne zvedat mé limity... :D)

Jsem ráda, že tě má nabídka zaujala. Máš výrazně jiný styl než ostatní z přihlášených a to se mi líbí. Beru tě! :) Taky ráda zkouším nové věci.
Volba mezi tradiční a digitální tvorbou je důležitá asi jen u lineartu - tradiční obrys se dá vždycky naskenovat a upravovat, kdežto digitální obrys... no nemohla bych si být jistá, zda se tiskařská barva nebude rozpíjet pod mými oceány akvarelů, apod. ;) Pokud by tě zajímalo, jak budou vypadat tvá díla s digitálním barvením, můžeme naše spolukreslení zaměřit tímto směrem, není problém. ;)

Tak snad budu mít lepší podklad než tvoje sestřenice. Nic proti. ^^
Anbeads's avatar
AnbeadsHobbyist General Artist
To zní dobře, takže já udělám kresbu nebo nějaký návrh inkoustem atd..., naskenuji a ty to dobarvíš v pc :) Asi o podrobnostech se dohodneme bud ve zprávách nebo můžeme na FB pokud tam chodíš častěji. Pokud bys naopak chtěla něco nakreslit ty a já bych to dokeslila dobarvila nebo tak také není problém, máme celkem kvalitní tiskárnu a tiskne na dost tvrdý papír. Podle času a toho jak nás to bude bavit můžeme zkoušet varianty
©2019 DeviantArt
All Rights reserved