MEGA pasakums - DA collaba rezultats

3 min read

Deviation Actions

ClubLatvia's avatar
By
Published:
2K Views
Ahoi!

Nav melots, jo tas tiešām ir MEGA forši - ir pielikti milzīgi pūliņi un degsme un tagad varam oficiāli paziņot, ka Collabs ar nosaukumu MMMM, kura sastāvā ir vairāki useri no DA, gan no ClubLatvia, gan LatvianAnime ir nobriedis tam, lai uzstātos klubā ARISTĪDS 5. jūnijā.

Pasākuma links šeit: www.facebook.com/events/167470…

Un tagad izliekam kārtis :)

MMMM ir audiovizuāls projekts, kurā galvenās sastāvdaļas ir eksperimentāla elektroniskā mūzika izmantojot tažādus maziņus japāņu audio gadžetus un Video projekcijas ar dzīvo miksēšanu (VJ) izmantojot arī webkameras efektus utt.  Viss notiek tādā jautrā garā kā spēlējoties, vizuālie tēli un efekti ir visādi klišejiskie momenti no Japāņu popkultūras.

MMMM atšifrējas, kā Mega Moore Mega Medniex, taču šo "MEGA" bija iespējams dabūt gatavu tikai ar vairāku citu DA useru palīdzību.

Collabs sastāv no tādiem DA useriem kā:

:iconeidins: :iconlilheart: :iconillu-sab: :iconshou-ryu: :iconmedniex:

Pie Promo klipa filmēšanas palīdzēja arī Annija no Sapņo Rīga.

Oficiālais kacekļa video: :spotlight-left: MMMM event promo @ Aristīds :spotlight-right:

Kā redziet, tad komanda ir diezgan branga un var būt vēl varenāka. Uzrunāti tika vairāki DA useri ar aicinājumu pievienoties Collabam, taču domāju, ka ir iespējams to visu vēl attīstīt, jo ir neliela cerība, ka ar Aristīdu varētu vēl viss nebeigties. Tāpēc, ja ir vēlēšanās piepulcēties mūsu klubiņam un jautrā garā kopīgiem spēkiem veidot ko MEGA foršu, dod ziņu! ;P

Tagad pats svarīgākais. MEGA MEGA liels aicinājums Jums visiem. Atnāciet uz pasākumu un paņemiet aiz rokas arī līdzi kādu draugu, jo atbalsts un līdzjutēji tagad mums būs nepieciešami ļoti, ļoti.


Jūs visi esat MEGA forši! 8-)
© 2015 - 2022 ClubLatvia
Comments1
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
artfx-9's avatar