Shop Forum More Submit  Join Login
Bilgis by CinFikirWeb Bilgis by CinFikirWeb
www.bilgis.com.tr

2004 yılından bu yana konumsal verileri kullanarak web tabanlı ve masaüstü uygulamalar ile belediyeler için faydalı çözümler üretiyoruz. Kendimizi geliştirmek için sürekli olarak arge yatırımları yaparak topluma katma değeri yüksek faydalar sağlıyoruz. 2012 yılından itibaren yeni yapılanmamız ile daha güçlenmiş ve kendini daha geliştirmiş bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yer360 olarak isimlendirdiğimiz sistemi şöyle anlatabiliriz. Konumsal koordinatlı 360 derece panoramik fotoğraf ve videolar. Bu verilerin basit veya gelişmiş coğrafi bilgi sistemi yazılımları ile entegrasyonunun sağlanması. Kullanıcıların detaylı ve daha kullanışlı bir şekilde bu verileri kullanabilecekleri tüm altlıklardır.

Biz harita yazılımı sektöründe bünyesinde birçok kisiyi yetiştirmiş ülkesine verimli insanlar kazandırmış bir firmayız. En önemlisi, hayatını, sunduğu ürünler ile insanlığa faydalı ve daha gelişmiş bir teknoloji sağlamak için harcamış, kendisini bu büyük teknoloji inşaasının küçük bir tuğlası kabul etmiş iyi niyetli bir firmayız.
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
May 12, 2012
Image Size
866 KB
Resolution
1600×1250
Link
Thumb

Stats

Views
275
Favourites
0
Comments
0
Downloads
13