Recommended for you
CinFikirWeb's avatar
Atac Etut
By CinFikirWeb   |   Watch
0 0 168 (1 Today)
Published: May 12, 2012
© 2012 - 2019 CinFikirWeb
Ataç Kreş&Etüt olarak felsefemiz, çocukların her birinin farklı birey olduğu noktasından başlayarak yarınlara hazırlamaktır. Bu doğrultuda amacımız, çocuklarımıza sevgiyi, paylaşmayı, araştırmayı, dinlemeyi öğretmektir.

Çocuk bir hamura benzer, bu hamuru şekillendirmede eğitimin önemli olduğunun bilincindeyiz. Ataç Kreş&Etüt te sınıflarımız, çocuklarımızın fiziksel gelişimi için gerekli olan sağlıklı bakımın yanı sıra çocuğun zihinsel, sosyal, sanatsal ve psikomotor gelişimleri dikkate alınarak her yaş grubuna göre tasarlanmıştır. Her yaş grubu için ayrı sınıf ve ayrı öğretmenimiz mevcuttur. Kreşimizin, çocukların gelişiminde en az yemek kadar önemli olan oyun için, büyük bir bahçemiz vardır. Ataç Kreş&Etüt çocuklarımıza sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3-4 öğün yemek verilmektedir. Ataç Kreş&Etüt yemekleri kendi mutfağımızda hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmakta ve taze olarak servise sunulmaktadır.

Eğitim kadromuz deneyimli, işinin uzmanı öğretmenlerden oluşmakla beraber her sınıfın öğretmeni ayrıdır. Kurumumuz da sosyal gezilerle , ingilizce dersleri de verilmektedir. Tercihe göre Ataç Kreş&Etüt Servisi de bulunmaktadır.

Hep birlikte Büyük Yarınları inşa etmeye....
Image size
1600x1509px 1.19 MB
Recommended for you
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Sign In
©2019 DeviantArt
All Rights reserved