Shop Forum More Submit  Join Login
Atac Etut by CinFikirWeb Atac Etut by CinFikirWeb
Ataç Kreş&Etüt olarak felsefemiz, çocukların her birinin farklı birey olduğu noktasından başlayarak yarınlara hazırlamaktır. Bu doğrultuda amacımız, çocuklarımıza sevgiyi, paylaşmayı, araştırmayı, dinlemeyi öğretmektir.

Çocuk bir hamura benzer, bu hamuru şekillendirmede eğitimin önemli olduğunun bilincindeyiz. Ataç Kreş&Etüt te sınıflarımız, çocuklarımızın fiziksel gelişimi için gerekli olan sağlıklı bakımın yanı sıra çocuğun zihinsel, sosyal, sanatsal ve psikomotor gelişimleri dikkate alınarak her yaş grubuna göre tasarlanmıştır. Her yaş grubu için ayrı sınıf ve ayrı öğretmenimiz mevcuttur. Kreşimizin, çocukların gelişiminde en az yemek kadar önemli olan oyun için, büyük bir bahçemiz vardır. Ataç Kreş&Etüt çocuklarımıza sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3-4 öğün yemek verilmektedir. Ataç Kreş&Etüt yemekleri kendi mutfağımızda hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmakta ve taze olarak servise sunulmaktadır.

Eğitim kadromuz deneyimli, işinin uzmanı öğretmenlerden oluşmakla beraber her sınıfın öğretmeni ayrıdır. Kurumumuz da sosyal gezilerle , ingilizce dersleri de verilmektedir. Tercihe göre Ataç Kreş&Etüt Servisi de bulunmaktadır.

Hep birlikte Büyük Yarınları inşa etmeye....
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
May 12, 2012
Image Size
1.2 MB
Resolution
1600×1509
Link
Thumb

Stats

Views
166
Favourites
0
Comments
0
Downloads
20