Shop Forum More Submit  Join Login
About Deviant Artist Cin FikirMale/Turkey Recent Activity
Deviant for 7 Years
Needs Core Membership
Statistics 71 Deviations 9 Comments 2,338 Pageviews
×

Newest Deviations

Virgul Danismanlik by CinFikirWeb Virgul Danismanlik :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 2 0 Tasdelen Rehber by CinFikirWeb Tasdelen Rehber :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 SRC Elektronik by CinFikirWeb SRC Elektronik :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 3 1 GG Rent A car by CinFikirWeb GG Rent A car :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Almara Yelken by CinFikirWeb Almara Yelken :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Eryaman Surucu Kursu by CinFikirWeb Eryaman Surucu Kursu :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Blast by CinFikirWeb Blast :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Casper Elektronik by CinFikirWeb Casper Elektronik :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 2 0 Bilgis by CinFikirWeb Bilgis :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Esa Park Yapi by CinFikirWeb Esa Park Yapi :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 ICAR Transmikser by CinFikirWeb ICAR Transmikser :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 1 0 AUZ Insaat by CinFikirWeb AUZ Insaat :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Aumeks by CinFikirWeb Aumeks :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Atac Etut by CinFikirWeb Atac Etut :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0 Aloha Eryaman by CinFikirWeb Aloha Eryaman :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 1 0 City Flowers by CinFikirWeb City Flowers :iconcinfikirweb:CinFikirWeb 0 0

Favourites

No Favourites yet.

Activity


Cinfikir.com

Tue Oct 11, 2011, 6:06 AM
İnternet dünyasında yenilikçi, genç, dinamik ve idealist bir ekibiz. Görsel açıdan büyüleyici, teknik açıdan ise günümüz web teknolojisine uygun, web2.0 teknolojisi ile işlevselliğe önem veren, günümüzün web standartlarını takip eden ve onları geliştiren projeler üretmekteyiz.

Web alanında faaliyet gösteren binlerce firma arasından "farklı tarzımız, kadromuz ve ortaya koyduğumuz başarılarla" sıyrılarak, reklamcılık ve web dünyasında farklı bir yere sahip olma hedefimizi gerçekleştirmiş durumdayız.

Her türlü web projesinin yanı sıra (Web Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Uyumlu Web Dizayn, Google Adwords Reklamları, Facebook Reklamları, E-Posta İle Pazarlama, Google Maps Hizmetleri, Google Adwords Reklamları, Web Site Trafik Analizi, Sosyal Medya Hizmetleri) grafik tasarım, alanında da farklılığımızı yansıtan projelerle, sizlere çözüm sunmak için bitmek bilmeyen bir enerjiyle çalışmaktayız.

deviantID

CinFikirWeb's Profile Picture
CinFikirWeb
Cin Fikir
Artist
Turkey
neden biz? ( www.cinfikir.com )

Çünkü CinFikir, günümüz dünyasındaki sıradanlıklardan ve gereksiz standartlardan sıyrılarak projelerine sıra dışı yaklaşımlarla web ve reklam dünyasına da farklılığı ve yeniliği aşılamayı hedeflemektedir.

Çünkü CinFikir, dünya değerlerinde olduğu gibi, internetin de sıradanlaşmaması ve bir çöplüğe dönüşmemesi için taşın altına herkesin elini koyması gerçeğini savunan bir misyona sahiptir. Bizim işimiz sadece istekleriniz doğrultusunda bir proje yönetmek değildir.

Bizim işimiz; sizi en iyi şekilde temsil edecek, şık, dinamik, güncel, gerekli standartlara uygun ve kullanışlı eserler üretmektir.

Comments


Add a Comment:
 
No comments have been added yet.