Group Info Group Founded 7 Years ago Statistics 280 Members
19,300 Pageviews262 Watchers

Witaj!


Dlaczego właściwie jesteśmy?


Po co tworzyć nową grupę, skoro jest Polish-Bronies?
Nie chcemy oczywiście konkurować z największą polską grupą na dA. Chcemy po prostu mieć też trochę radochy. Nasza grupa jest mniejsza, fakt, ale my też mamy świetnych artystów, którzy dostarczają nam genialnych prac.
Chcesz dołączyć do naszej rodziny? Proszę bardzo!
Dalej! Rozwijaj swoje niesamowite talenty!
A jak skończysz, to nie zapomnij nam się pochwalić. Zawsze docenimy czyjś trud i serce włożone w daną pracę. Nawet jeśli może Ci się wydawać beznadziejna! Wszystko co tworzysz ma swój własny, niepowtarzalny urok.

Więc do roboty!
Pokaż nam, że się starasz!
Pokaż nam jak pniesz się na szczyt!
Pokaż innym, że jesteś dumny ze swoich wyczynów.F2U - Flowers Line Divider by vvhiskers F2U - Flowers Line Divider by vvhiskers


:pointr: ZASADY :pointl:

- żadnego pony-porn
(błagam, żadnych nagich Sunset Shimmer, czy innej Rainbow Dash)

- żadnego pony-gore
(w zasadzie po prostu nie może być zbyt zakrwawione, żadnych flaków, czy rozczłonkowanych ciał. jakieś tam zacięcia od papieru mogą być, ale bez przesady)

- prace przyjmujemy tylko od Polaków
(jeśli nie jesteś z Polski, przykro nam, ale nie możemy przyjmować twoich prac. to czysto polska grupa)F2U - Flowers Line Divider by vvhiskers F2U - Flowers Line Divider by vvhiskers


:pointr: OPIS FOLDERÓW :pointl::bulletred:Featured - Folder ten jest kompletnie zamknięty. Znajdą się tutaj prace oraz opowiadania, które zostały wyróżnione przez administracje.

:bulletpurple:Mane 6 - tu dodawane są prace WYŁĄCZNIE z głównymi bohaterkami. Mogą to być arty z jedną z tych postaci lub kilkoma, ale tylko z tymi które zostały wymienione.

:bulletpurple:Luna, Celestia i Cadence - podobna zasada jak w przypadku Mane 6, tylko w tym folderze mamy arty z "Pierwotnym Trio" lub grupowe TYLKO z tymi postaciami. ( I nie, Flurry Heart tu nie ląduje. To jest postać drugoplanowa. Pomioty Szatana nie dostają tytułu księżniczki, sorki. XD )

:bulletpurple:Postaci drugoplanowe - tu podobnie jak z pozostałymi, tylko dotyczące jedynie postaci drugoplanowych ( Spike też tutaj ląduje niestety ;) )

:bulletpurple:Łotrzyki - kolejny z nowych folderów, tym razem dotyczący antagonistów z serii MLP. Bestie typu manticora, hydra, bazyliszek ( czy też genialnie nazwany przez polskich tłumaczy serii jako "kokotris" ), itp. też mogą się tutaj znaleźć.

:bulletpurple:Pluszaki i inne robótki ręczne - Nie jesteście zdolnymi rysownikami, ale macie smykałkę do maszyny do szycia, igły lub wszelkich narzędzi, które macie w swoich warsztatach? W tym folderze lądują wszelkie dzieła sztuki, jakie uda wam się stworzyć. Mogą to być figurki, pluszaki, poduszki, koszulki, itp. Czyli to co nie wyszło spod ołówka czy myszki, lecz to, co wyszło spod waszych rąk.

:bulletpurple:Podmieńce - Tutaj siedzą wszystkie podmieńce, ponieważ patrz koniec sezonu 6. Jedynym wyjątkiem jest Kryśka (Królowa Chrystalis), która nadal przynależy do Łotrzyków.

:bulletpurple:OC - tu zbyt wielkiej filozofii nie ma. Nasze kochane OC'ki , czy to pojedyncze czy to w grupach, jak innych postaci z pozostałych folderów nie ma, to lądują tutaj.

:bulletpurple:Mieszane - Jak kto pierwszy zgadnie jakie arty tutaj zamieszczamy, to dostanie darmowy bilet do Canterlotu na audiencję u Celestii. =D
Dobra żartuję. Tutaj siedzą arty, na których pokazane są postaci z różnych folderów w jednej scenie, czyli jeśli macie np. Lunę z Lyrą, lub Octavię z Twilight i postacią OC, to macie tutaj.

:bulletpurple:Poradniki - Jak sama nazwa wskazuje, folder na wszelkiego rodzaju poradniki, tutoriale, itp. Np. jak robić dobre tło, jak narysować kucyka, itp., itd.

:bulletpurple:Tapety - Nie przepadasz za rysowaniem, czy pisaniem? Dobrze Ci wychodzi obróbka w Photoshopie, czy innym tego typu programie? Lubisz robić tapety? Proszę bardzo! Ten folder jest specjalnie przeznaczone na Twoje grafiki. Wszelkie kucyki tutaj trafiają, ale tylko jako właśnie tapeta na komputer, czy innego laptopa.

:bulletpurple:Opowiadania, wiersze, itp. - Jeśli macie dryg pisarski, obudziła się w was dusza Mickiewicza, Tuwima czy Brzechwy... To tutaj trafiają wasze opowiadania związane z kucami. Tylko proszę, aby nie były to... "pikantne opowieści"... jeśli wiecie co mam na myśli... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

:bulletpurple:Garry's Mod, SFM - wszelkie zdjęcia/grafiki, które są zrobione na podstawie Garry's Moda, SFMu, czy jakiegokolwiek innego, tego typu, programu, trafiają właśnie tutaj. Nieważne jaki kuc, czy może nawet Equestria Girls. Po prostu trafia to tutaj. Nie wygląda to zbyt ładnie, kiedy np. taki SFM sobie po prostu siedzi wśród zwykłych rysunków.

:bulletpurple:Antropomorfizacje, Equestria Girls - wszelkie humanoidalne cosie. Np. Twilight z Equestria Girls, czy Sunset Shimmer.

:bulletpurple:Komiksy, Obrazki z tekstem - W tym folderze siedzą rysunki i/lub zdjęcia, na których znajdują się wszelkiego rodzaju "dymki tekstowe" ( nawet latający tekst ) i/lub rysunek/zdjęcie składa się z więcej niż jednego kadru.

:bulletpurple:Inne - wszystko, co się nie zalicza pod jakąkolwiek z wymienionych już kategorii. Bazy nie bazy i inne wykreso-cosie, które są związane z fandomem, ale nikt nie ma pojęcia co z tym zrobić.

:bulletblue:Poczekalnia - Do tego folderu wrzucacie swoje dzieła. Wszystko potem zostaje razem zmielone i z pomocą administracji porozdzielane do odpowiednich folderów.

Gallery Folders

Featured
Iris and Lilyana by Qbellas
Flare by Inteaselive
Thoughts by sevedie
Luna by SiMonk0
.: Mane 6 :.
I'll fly to the end of the sky... by Hikarinohibana
Rarijack by Hagallaz
Under the sun by SiMonk0
BFF's by Hikarinohibana
.: Luna, Celestia i Cadence :.
Sunflower by Victoria-Luna
Luna by Victoria-Luna
THE BEST PRINCESS! by JellyyS
Somebody touched my armor by fajnyziomal
.: Postacie Drugoplanowe :.
Time is an adventure by SiMonk0
cloud blaststst by PorcelanowyOkular
Sunset siblings by SiMonk0
Mama by fajnyziomal
.: Lotrzyki :.
Tempest Shadow by JellyyS
Somepony loves me! by Victoria-Luna
Cozy place by Rutkotka
Good Sombra by xXUszatkaXx
.: Pluszaki i inne robotki reczne :.
OC Chainsaw Dash Plush by DarkCherry87
Quilling - art trade with Adamar44 by RzymonZPapieru
Quilling - Dream Rain (MLP OC) by RzymonZPapieru
Big princess Celestia plush by zukori
.: Podmience :.
Queen Rubeencha by Lakword
Reinflak with Cookies by Lakword
Switch by Lakword
Queen Miasma by Lakword
.: OC :.
[MLP] Rhythmic Code (RQ) by AmberPone
[Art fight] Kimmy by Crimson-Breeze
[Art fight] Anastasia by Crimson-Breeze
six foot, seven foot by PorcelanowyOkular
.: Mieszane :.
tabsss by PorcelanowyOkular
Lullaby by SiMonk0
sweet home alabama (comm) by PorcelanowyOkular
Rainbow Falls by Victoria-Luna
.: Tapety :.
The Death of Sun God ||Wallpapper|| by Victoria-Luna
The Princess of Friendship - Wallpaper by MisiekPL
Luna wallpaper by SummonnerYuna
Twilight Wallpaper by SummonnerYuna
.: Poradniki :.
.: Garry's Mod, SFM :.
Cherry SG by Kasjer19
.: Antropomorfizacje, Equestria Girls :.
heyah ( plz read disc ) by PorcelanowyOkular
.: Komiksy, Obrazki z tekstem :.
comic Swistek eightieth day by fajnyziomal
.: Informacje o komiszach :.
commissons price list (open) by zizka-von-mikser
.: Inne :.
Soldiers of the Night by SiMonk0

Odwiedzający

You're not here because you're not logged in
 • :iconadakola:
  AdaKola - Members
  Visited here 4 days ago
  Did something awesome 2 weeks, 2 days ago
 • :iconamberpone:
  AmberPone - Members
  Visited here 6 days ago
  Did something awesome 1 week ago
 • :iconshylunaadopt:
  ShyLunaAdopt
  Visited here Sep 2, 2019, 5:32:33 AM
  Isn't a member
 • :iconcrimson-breeze:
  Crimson-Breeze - Members
  Visited here Sep 2, 2019, 3:50:07 AM
  Did something awesome 2 weeks, 2 days ago
 • :iconsimonk0:
  SiMonk0 - Co-Founders
  Visited here Aug 28, 2019, 12:37:01 PM
  Voted 6 days ago
 • :iconchto-to:
  chto-to
  Visited here Aug 19, 2019, 12:26:15 PM
  Isn't a member
 • :iconwitkacy1994:
  Witkacy1994 - Members
  Visited here Aug 15, 2019, 3:00:45 PM
  Did something awesome on August 14th, 2019
 • :iconzizka-von-mikser:
  zizka-von-mikser - Members
  Visited here Aug 14, 2019, 7:04:34 AM
  Did something awesome on August 13th, 2019
 • :iconszinzo:
  szinzo
  Visited here Aug 13, 2019, 10:08:44 AM
  Isn't a member
 • :iconopyd-art:
  Opyd-Art - Members
  Visited here Aug 5, 2019, 10:24:09 AM
  Hasn't contributed yet

Group Info

Witaj!
Jesteś z Polski?
I lubisz kucyki?
Jeśli tak to dobre miejsce dla ciebie!
Group
Founded 7 Years ago
Jun 24, 2012

Location
Europe

Group Focus
Fan Club

280 Members
262 Watchers
19,300 Pageviews
Daily Pageviews

Admins


.: Masz pytanie? :.

Wal śmiało!
Dzięki nam wszystko tu działa, więc wiemy najlepiej!

Giphy by Wikaa344

FounderCo-FoundersFavourites

Princess of the Moon by BigBuxArt Princess of the Moon :iconbigbuxart:BigBuxArt 217 16 Do you want to race? by Rutkotka Do you want to race? :iconrutkotka:Rutkotka 305 24 For friend by CanadianPancake1 For friend :iconcanadianpancake1:CanadianPancake1 70 11 Honeymoon by 0puntia Honeymoon :icon0puntia:0puntia 123 5 .:Princess Luna:. by xChrysalisSsx .:Princess Luna:. :iconxchrysalisssx:xChrysalisSsx 70 10 Poland by lRUSU Poland :iconlrusu:lRUSU 135 36 Iqus old art :o: ! by GrayKittehParty Iqus old art :o: ! :icongraykittehparty:GrayKittehParty 8 2 Training Session by MisiekPL Training Session :iconmisiekpl:MisiekPL 316 37 Weeeee! Books! by Szafir87 Weeeee! Books! :iconszafir87:Szafir87 921 37 [Page Doll] Contest Entry for Prince Lionel by AdaKola [Page Doll] Contest Entry for Prince Lionel :iconadakola:AdaKola 6 0 Breaking the Differences by MisiekPL Breaking the Differences :iconmisiekpl:MisiekPL 216 40 It isn't worth it by AlicjaSpring It isn't worth it :iconalicjaspring:AlicjaSpring 130 16 Future Soldier by FoxInShadow Future Soldier :iconfoxinshadow:FoxInShadow 399 14 [AT] KuroNegii16 by lunastyczna [AT] KuroNegii16 :iconlunastyczna:lunastyczna 85 15 Hello Autumn! by Hilis Hello Autumn! :iconhilis:Hilis 106 42

Weekly Stats

0
0
2
0
0
nothing happening
nothing happening
2 accepted
nothing happening
nothing happening

Deviants

Affiliates

:iconpolish-bronies::iconpolish-mlp::iconmylittlepony-polska::iconmlp-polskiegore::iconpolishunknownartists::iconpolish-mlp-oc::iconkucomani:

Recent Journal Entries

Comments


Add a Comment:
 
:iconmakutazuul:
MakutaZuul Featured By Owner Mar 20, 2018  Hobbyist Artist
Czy grupa jeszcze żyje ?
Reply
:iconpepperscratch:
PepperScratch Featured By Owner Nov 7, 2016  Hobbyist Traditional Artist
Bronies from Poland know whats up when it comes to art! WOW. This is an amazing group.
Reply
:iconneros1990:
Neros1990 Featured By Owner Nov 7, 2016  Hobbyist Digital Artist
Thank you, my dear. We really appreciate it.

Btw... Really nice works you have in your gallery. ;3
Reply
:iconpepperscratch:
PepperScratch Featured By Owner Nov 8, 2016  Hobbyist Traditional Artist
Awww, it's no problem.

And thank you verry verry much. :)
Reply
:iconlillyflover:
lillyflover Featured By Owner Aug 18, 2015  Student Traditional Artist
Hej, czemu nie mogę dać rysunków do żadnego folderu oprócz „Poczekalni"? :(
Reply
:iconneros1990:
Neros1990 Featured By Owner Aug 19, 2015  Hobbyist Digital Artist
Jak pisałem w jednym z journali, została zmieniona kwestia publikacji prac do grupy, a dokładniej to, że segregacją prac do właściwych folderów zajmuje się już administracja, więc jest to pewnego rodzaju ułatwienie dla osób w grupie, a zwłaszcza dla tych, którzy nei orientują się w tych wszystkich katalogach.
Reply
:iconlillyflover:
lillyflover Featured By Owner Aug 19, 2015  Student Traditional Artist
Aha, rozumiem, dziękuję za wytłumaczenie :)
Reply
:iconlfraysse:
Lfraysse Featured By Owner Jun 10, 2015  Hobbyist Traditional Artist
Hi there !
I'm holding a free raffle so get a chance to win your OC or favorite pony as a PLUSH !
lfraysse.deviantart.com/journa…
Reply
:iconmeduza1989:
Meduza1989 Featured By Owner Oct 14, 2014  Hobbyist Digital Artist
PROJEKT komiksowy typu crowdfunding rusza w przyszłym tygodniu. Informacje o konkursie i komiksie na stronie fb poświęconego komikowi:
Baner by Meduza1989  

www.facebook.com/pages/Commiss…
Reply
:iconponygiftart:
ponygiftart Featured By Owner Apr 27, 2014  Hobbyist Digital Artist
Witam ciepło rodaków i rodaczki ;) Miło widzieć, że jest trochę rodzimych artystów taplających się w tym fandomie.
Reply
Add a Comment: