Deviation Actions

beiibis's avatar

Leave the forest alone

By beiibis
242 Favourites
14 Comments
2K Views
Polish  Minister of Environment is planning to cut of the trees in Białowieża Forest (the last natural forest at the European Lowland Area) and coincidentally looks just like Saruman.
Image details
Image size
2335x3274px 5.75 MB
Published:
© 2016 - 2021 beiibis
Comments14
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
Nieprawicz's avatar
Eh...Problem z Białowieżą jest taki że pojawiła się tam największa plaga korników w historii. Gówno rozmnożyło się zajebiście szybko i dziesiątkuje drzewa. Nie istnieją żadne detergenty mogące zwalczyć te pasożyty nie niszcząc przy okazji innych ekosystemow w środowisku więc leśnicy są zmuszeni do wycinki i wywózki tych drzew by uchronić las przed całkowitym wymarciem. Problem jest taki że na skutek pierdolonych protestów zielonych, greepeacowców i innych kretynów z mglistym pojęciem co się faktycznie dzieje, ministerstwo przyrody sra ze strachu pod siebie i częściowo wstrzymuje środki i pomysły na aktywniejszą wycinkę lasu. Korników jest tam tak dużo, że drwale nie nadążają z wycinaniem zarażonych drzew bo okazało się że jest ich za dużo!!! Dlaczego? Bo kiedy plaga była jeszcze bardzo mała to mówiono:

-"Ej, Zenek nie wycinaj tych pięciu sosenek, jeszcze zieloni się w kurzą i będą tu płoszyć spokój wszelkiego zwierza swoimi okrzykami, poza tym to Park Narodowy, jak drzewo spadnie to my mamy go nie podnosić tylko zostawić bo to świętość natury jest..."

Tak KURWA, DEBILE zjebane. Tylko, że teraz z tych 5 sosenek zrobiło się 500 drzew liściastych i iglastych zarażonych przez larwy korników. I będzie ich coraz więcej więc jeżeli nie wyhodujemy zaraz batalionu wytrenowanych dzięciołów lub nie zdążymy wywieźć wystarczająco dużo zarażonych larwą korniką drzew to z naszego lasu w Białowieży pozostanie tylko pogorzelisko i zgliszcza. A jebany Greenpeace powie że to wszystko wina kogo? Ministerstwa i konsumpcjonizmu ludzkiego. Ale żeby sami siebie krytykować to chętni to za bardzo nie są. Zakłamane hipokryty skurwesyńskie.

Czasem żeby zrozumieć lepiej problem trzeba popatrzeć z innej strony. A nie wygłaszać tezę bo tak myśli gazeta jaką przeczytałeś lub 2 miliony zjebów w Polsce.

~Stary Leśniczy z kurwicą.

Marvelous art by the way. :)
Jestem za pomysłem z dzięciołami
Zorbonaut's avatar
...and the Białowieża Forest coincidentally looks like Groot?
Gardon's avatar
A wizard should know better!
frenzy-frenzy's avatar
Great work on the Saruman's face!
x-Mortil-x's avatar
Proszę, nie wprowadzajcie polityki chociaż na DA. 
Hatre-Keddah's avatar
Wymyślenie takiego polityczno-książkowego crossa to sztuka :D
x-Mortil-x's avatar
Ja nie odmawiam tej pracy walorów artystycznych i doceniam umiejętności artysty, które szczerze podziwiam. Po prostu mam wrażenie, że nasze życie jest podporządkowane wszechobecnej polityce. 
QuerulousTaurus's avatar
Beautiful art.. sad story.
FabriceW's avatar
that's horrible...Men are crazy. My only confort is that after dying mankind will leave nature alone.
Yohiri's avatar
Łapy precz od siedliska kochanych żubrów i całej reszty podlaskiej fauny >:c

zaczynają się, kurczę... rządy eksplotacyjne
anez-erynlis's avatar
Super pomysł :) A sama afera dookoła Puszczy to jakaś totalna masakra :/ ludzie są nienormalni, a argumentacja za wycinką to jakaś paranoja... :/ dobra zmiana
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In