ArcacaT's avatar

[Ref] Anubis

By ArcacaT
10 Favourites
9 Comments
116 Views
Name: Anubis
Nickname: Anup, Nuppie, Your bloody majesty (just Niger)
Breed: Lucuria Kingdom
Line: Death 
Gender: Stallion
Age: over 4 000 y.o. 
Height: 169cm
Color: Black Bullet; Green 
Eye color: Yellow
Mutations: Terror Bullet; Green 
Rider: Niger(without ref yet)- cat shapeshifter
Personality: Anubis is heartless. He hate evething and everybody...without his sweet Niger.

Breeding: CLOSED

Ranking: Not yet created

Contract story (CZ)
Chcete-li hledat počátek společné cesty Niger a Anupa, musíte se vrátit zpět do dávné minulosti. Jejich příběh totiž začíná už za Staré říše starověkého Egypta. Tehdy byla Niger ještě mladá, bylo jí teprve pár set let, a na svých cestách stále hledala svůj smysl života. Právě na jedné z jejích cest se s ním setkala.

Byla hluboká noc, ale Niger stále nepolevovala v chůzi. Už to bylo několik dní, kdy jí bylo naposledy dopřáno pár doušků vody a nějaké to jídlo. Dnes ji ale nutilo pokračovat ještě něco jiného. Divné tušení. 
Nepříznivé podmínky pouští si vzaly své a kočičí kožoměnec(Niger) přeci jen musel na chvíli zastavit, aby nabral síly. V klidu se posadila do písku a tiše oddychovala. Z ničeho nic se jí naježila srst. Nejdříve si myslela, že za to může chlad, který té noci zase nebyl tak výrazný. Jenže když se začala rozhlížet kolem sebe, zjistila, že pouze správně zafungovaly její instinkty a varovaly jí před nebezpečím. Za zády v dáli se odkudsi objevila černá silueta a stále se přibližovala. Bez přemýšlení se začala stahovat. Snažila se dostat pryč v naději, že jí ta bytost nespatřila. Naděje z ní během vteřiny vyprchala, protože záhadná bytost se začala přibližovat ještě rychleji. Rozhodla se tedy, že bude svému pronásledovateli bude stát čelem a čekala až se ještě více přiblíží. Ze černého stínu se stal jednorožec, ale nevypadal tak, jak ho Niger znala z vyprávění. Byl celý černý, jeho žlutý roh vypadal jako nebezpečná zbraň, oči mu zářily jako zlatý oheň a celé tělo měl pochroumané s četnými krvavými ranami. V hloubi Niger věděla, že by se měla dát na útěk, ale byla oslněna. Kůň byl sice samé zranění a krev, ale jí připadal krásný, morbidně krásný. Při obdivování jeho vzhledu si všimla, že se mu u očí něco leskne - slzy. Jako smyslů zbavena, sáhla po své brašně, vytáhla z něj svůj pohár na vodu a šla k jednorožci. Hned jak k němu došla, sklopil hlavu a slzy skapali do poháru. Bez zaváhání slzy vypila a okamžitě jí prostoupila naprostá agónie. Bolest ale pomalu ustupovala a když se plně vrátila zpět do příčetnosti, věděla, že tím činem nebyla uhašena pouze žízeň, ale i touha znát svůj smyl života. ON je teď jejím smyslem života.
IMAGE DETAILS
Image size
4160x3120px 3.52 MB
Published:
© 2018 - 2020 ArcacaT
Comments9
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
SpiritWindcaper's avatar
"Tehdy byla Niger ještě mladá, bylo jí teprve pár set let" :'D Love it! :la:
Krásný kůň :3
A vítej v Lucurii ~
ArcacaT's avatar
xD No, tak teď je o +- 4tisíc let starší...

Děkuji :3 
Bleskobleska-Yandere's avatar
Wow, vítej v Lucurii <3 Budu se těšit na obrázky od tebe!
ArcacaT's avatar
Mockrát děkuji :meow: 
Bleskobleska-Yandere's avatar
ReaTheToyFox's avatar
Ooo, ten vypadá moc dobře x3 Možná má jen moc malé uši, ale jinak paráda. Líbí se mi jak na sebe ten roh a očka poutají pozornost světlou barvou c:
(K popisu ani nic říci nemůžu, protože o tomhle dA RPG fakt netuším nic--)
ArcacaT's avatar
Ano, s oušky(a vlastně celkově hlavou) stále bojuji ><
Každopádně mockrát děkuji :3 vážím si toho
ReaTheToyFox's avatar
Jo, ten pocit znám. I když tvoje hlavy vždy působí skvěle a osobitě, dá se poznat, že je to od tebe a to je skvělý x3 Jen tak dál~
ArcacaT's avatar
anonymous's avatar
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In