Shop Forum More Submit  Join Login
smash by anka-kokos smash by anka-kokos
Weekendowy rys dla odstresowania 
Add a Comment:
 
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Sep 4, 2015  Hobbyist Traditional Artist
Jak zwykle jestem pod wrażeniem jak bardzo drobiazgowa jesteś ;_____; te wszystkie kamyczki, zmarszczki etc zachwycają <3 (jedyny przypadek w historii zachwycania się zmarszczkami w chyba x'D) W zasadzie nie ma się do czego przyczepić nawet, bo i anatomia jest pro i perspektywa oraz sam pomysł, w sensie umiejscowienie, kształt tych wszystkich prętów, wyglądają na max przemyślane.
(Swoją drogą, max mi się Twój styl, jak chodzi o takie stwory, kojarzy z Norihiro Yagi, autorem Claymore -> images2.fanpop.com/images/phot… static.comicvine.com/uploads/o… również babrał się w detalach strasznie, acz i tak był mniej drobiazgowy niż Ty :) )
Reply
:iconanka-kokos:
anka-kokos Featured By Owner Sep 26, 2015

Claymore to tytuł o którym słyszałam już bardzo dawno temu i chciałam się z nim zapoznać a Ty mnie tylko bardziej zachęciłaś tymi artami : D

Mnie taka dziubanina maksymalnie relaksuje, a że lubię się relaksować to i dłubię długo przy moich bazgrołach  xD

Niestety w pracy mam duży nacisk na szybkość powstawania rysunków i tam dziubać nie mogę : (

Tak że pozostaje mi domowe zacisze żeby sobie porysować po swojemu

Dzięki za odwiedziny ! : ) 
Reply
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Sep 27, 2015  Hobbyist Traditional Artist
Awwww polecam max, szczególnie mangę *u* Anime trochę spieprzyli, nawet nie to że wizualnie ale zakończenie zrobili po swojemu przez co nie bardzo jest jak zrobić ciąg dalszy =w=' Natomiast manga jest po prostu śliczna :heart:

No to fajnie, w sensie robisz to co lubisz i Ci to wychodzi, to już wgl :heart: ja jak próbuję tak dziubdziać to wychodzi mi nieskładna kupa :"D Więc podziwiam.
A gdzie pracujesz? Szkoda no ale chociaż w domu odreagujesz :v

Do usług :D
Reply
:iconanka-kokos:
anka-kokos Featured By Owner Sep 28, 2015
Spoko to zacznę od mangi w takim razie : ) Zresztą zwykle jak najpierw oglądam anime to nie chce mi się już sięgnąć po mangę ale w drugą stronę to nie działa.
Pracuję jako grafiko-ilustratoro-retuszer xD I co tam kto sobie jeszcze zażyczy : D Najczęściej robię jakieś proste ilustracje lub storyboardy. I wszystko musi być bardzo szybko robione, niestety ;/ 
Reply
:iconannaquamarine:
AnnAquamarine Featured By Owner Aug 25, 2015   Writer
Ty wiesz co myślę, więc daje fava i ajem łejting :D
Reply
:iconanka-kokos:
anka-kokos Featured By Owner Sep 26, 2015
Chyba pamiętam xD a jak nie to mam wszystko na piśmie na bank gdzieś w facebookowych zakamarkach 
Dzięki za odwiedziny ! 
Reply
:iconannaquamarine:
AnnAquamarine Featured By Owner Sep 28, 2015   Writer
Ja teraz już też nie pamiętam xD ale wtedy o tym rozmawiałyśmy więc chyba rozmowa owocna
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Aug 12, 2015  Student Digital Artist
powiem szczerze, ze jestem bardzo zdziwiona, ze jeszcze nikt nie skomentował Ci tej ilustracji ale ciesze się też zarazem bo mogę to uczynić jako pierwsza, napisałabym nawet "krytykę" ale masz tę opcję wyłączona więc tutaj czekają cię me wywody. Podoba mi się cała kompozycja, lubię takie centralne ilustracje, które ze razem nie są grzeczne i statyczne. Potwór wydaje się gigantyczny i aż chce się zakryć twarz ręką by tymi pyłami kurzu, który został wzniecony nie oberwać po niej. Concept tego potwora po prostu miażdży i przyznam się szczerze, że aż pozazdrościłam bo naprawdę rozwala. Technika jak zwykle klasa sama w sobie, no mi pozostaje jak zwykle męczyć Cię byś zrobiła coś z tym talentem i wykorzystała go jakoś bardziej intensywnie a nie zajmowała się innymi fuchami no i mam nadzieję, że taki dzień nastąpi. Dodam jeszcze od siebie to, ze art jest na tyle zacny, że nawet nie trzeba byłoby go digitalem próbować przerysować w sensie, że mimo iż jest czarnobiały to i tak ma klimat, którego niejeden digital może pozazdrościć. Po prostu bajka!
Reply
:iconanka-kokos:
anka-kokos Featured By Owner Edited Aug 12, 2015

Bardzo Ci dziękuję za komentarz : D Ja lubię długie wypowiedzi więc cieszę się tym bardziej : >  Wiesz takie stworki to ja uwielbiam wymyślać i rysować, gorzej jak mi ktoś mówi „narysuj uśmiechniętego człowieka ... albo nie! grupę uśmiechniętych ludzi !” to wtedy jest tragedia ... xD Ale bardzo mnie cieszy, że stworek się podoba : ) Sam rysunek to wiesz tak w ramach terapii antydepresyjnej trochę ;) Jakoś mnie pozytywnie nastrajają takie rysunki ... a ludzie patrzą i mówią „znowu te maszkary rysujesz ... narysowałabyś coś ładnego wreszcie i wesołego ... „ A na mnie takie rysy działają niezwykle kojąco : ) Powiem Ci, że dumałam czy nie przerysować tego rysunku na digital... bo tu jest taki mój najzwyklejszy sposób rysowania przy którym się w ogóle nie męczę, a przy digitalu wypruwam sobie flaki xD więc może warto w ramach ćwiczeń pomęczyć się .

Jeszcze raz ogromnie dziękuję za odwiedziny i komentarz : )

 

Ps. Opcja „krytyki” jest chyba dostępna tylko w opcji premium , albo to ja jestem taką ciemną masą, ze jej wcześniej nie widziałam xD
Reply
:iconmonstee:
monstee Featured By Owner Aug 30, 2015  Student Digital Artist
Nie ma za co Kokosie leniwy hahaha taaak muszę Ci podokuczać choć staje się tym samym chyba hipokrytką bo nie jestem święta pod tym względem. Co do rysowania takich potworności a uśmiechniętych i słodkich rysunków to jeśli nie lubisz takich to olej i nie rysuj a skup się na tym co jest twym konikiem choć pewnie to co mówię to jest oczywistość ale myślę, że tak by było najlepiej. To tak jak ja, lubię pakerów to ich rysuję non stop i wszyscy są szczęśliwi hahahah
Reply
Add a Comment:
 
×

Details

Submitted on
August 10, 2015
Image Size
1.1 MB
Resolution
859×1200
Link
Thumb

Stats

Views
406
Favourites
17 (who?)
Comments
10