Shop Forum More Submit  Join Login
Group Info Group Founded 8 Years ago Statistics 62 Members
14,292 Pageviews130 Watchers

Group Info

ACEO-Polska to grupa zrzeszająca Polaków których pasją jest tworzenie technikami tradycyjnymi, którzy lubią pracować na małych formatach, lubią to co robią i lubią się tym dzielić.

Wstęp do grupy jest wolny, nie ma ściśle określonych kryteriów poziomu. Jedyne co musisz mieć na swoim koncie to stworzenie przynajmniej jednej karty ACEO/ATC. Pomijając ten mały szczegół - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie co do sposobu jej działania. Zapraszamy!
Group
Founded 8 Years ago
Jul 19, 2010

Location
Europe

Group Focus
Art Creation

Media Type
Traditional

62 Members
130 Watchers
14,292 Pageviews
Daily Pageviews

Gallery Folders

Featured
Lost to time ATC by NikiKalat
Okapi ATC by CrazyEdzia
Gerard and Jason ATC by CrazyEdzia
ATC - CrazyEdzia by AniutqaART
Fantasy
Bronze Dragon by LadyFromEast
Leviathan by LadyFromEast
Unicorn by YoungLadyArt
.:ACEO:. for BloodhoundOmega by Atteo
Canines and Felines
.:ACEO:. for Kelpiekorn [1/2] by Atteo
ACEO #2 by Sheltonee
.:ACEO:. for MiriElzar by Atteo
ATC Lion of many meanings by NikiKalat
Other Animals
Horse by YoungLadyArt
Crow (Wrona) by YoungLadyArt
[ACEO] #4 Penguin by Sheltonee
Sheltonee ACEO by Kitka
Anthro
You are the next one ATC by NikiKalat
ATC They came! by NikiKalat
ATC Calm fighter by NikiKalat
Dreaming in the Fall ATC by NikiKalat
People
Day like everyday. by YoungLadyArt
Leafing feathers ATC by NikiKalat
Treasure hunting by NikiKalat
Try me ATC by NikiKalat
Things
ATC - NeecroPL by AniutqaART
ACEO by LeadCenobit
Aceo by LeadCenobit
ACEO- Time by LeadCenobit

Deviants

Affiliates

:iconlast-adventure::icondysharmonia-rpg::iconart-from-and-for-all::iconpolska-malowana::iconbookmark-lovers::icondreaminghearts::icondepartamenttajemnic::icondraconisart::iconkakaokarten::iconartisttradingcards::iconaceo-change:

Info

Czym jest ACEO?
Lista chętnych do wymiany ACEO


:target: REGULAMIN :target:

1. Jest to grupa tylko dla Polaków - jeżeli dołączasz do grupy, a masz podany inny kraj zamieszkania, napisz coś po polsku w polu tekstu podczas wysyłania prośby o członkostwo.
2. Dołączając do grupy powinieneś przesłać co najmniej jedną pracę. Jeżeli nie zamierzasz dodawać żadnej pracy do grupy proszę o zostaniu przy opcji "watch".
3. Prace dodawane do grupy mają być tylko w technice tradycyjnej. Digital będą odrzucane, a ci sami użytkownicy którzy dodają w kółko te same prace będą banowani.
4. Jeżeli zmieniłeś konto na nowe powiadom nas o tym! Nie chcemy, by grupa była zaśmiecana pustymi kontami. Będziemy dbać o porządek w grupie by była przejrzysta a także miła dla oczu.
5. Co jakiś czas będą sprawdzani członkowie grupy [czy dodajecie karty ACEO do grupowej galerii], gdyż wielu użytkowników usuwa konta bądź je zmienia na nowe, więc będą usuwani ci, którzy:
- nie mają ikonki
(brak ikonki oznacza, że konto jest dezaktywowane, nieużywane lub opuszczone - tacy użytkownicy będą usuwani bez powiadomienia)
- nie dodali przynajmniej jednej karty ACEO
(jeżeli dołączasz do grupy to jest oczywiste, że wzbogacasz ją o swoje prace, jeżeli tego nie robisz zostaniesz usunięty)
- zbanowani użytkownicy.
6. Jeżeli byłeś nowym członkiem w grupie, a zostałeś z niej usunięty (gdyż nie przesłałeś żadnej pracy) proszę ponownie wysłać prośbę o członkostwo do grupy. Postaraj się w ciągu kilkunastu dni przesłać do grupy co najmniej jedną kartę ACEO. Czyszczenie kont podanych powyżej będzie odbywało się regularnie!


Małe objaśnienie folderów:

Featured - Folder zamknięty, do niego prace klasyfikują jedynie opiekunowie grupy. Z góry prosimy o wyrozumiałość jeżeli wasza praca się tu nie znajdzie - nie kierujemy się prywatnymi pobudkami, realcjami ja <-> ty a jedynie poziomem jaki owa praca przedstawia. Jesteśmy oczywiście otwarci na sugestie.

Fantasy - Czyli jak sama nazwa wskazuje wszystkie karty tematyką obejmujące dziedzine fantastyki. Przedstawienia smoków, gryfów czy samodzielnie stworzonych kreatur, ale też przeróżnych stworzeń z różnego rodzaju mitologii. Jednym słowem wszystko co jest wytworem naszej wtobraźni - może to być i ogórek radośnie wymachujący łapkami. Bez ludzi!

Canines and Felines - Psowate i kotowate, ale tylko te z rodzaju czworonożnych. Nie wrzucamy tutaj tworów anthro.

Anthro - Różnego rodzaju stworki antropomorficzne.

Other animals - Czyli zwierzęta, które nie kwalifikują się do żadnej z powyższych grup - pozostałe ssaki, ptaki, gady, płazy, bezkręgowce, itp.

Things - Jak sama nazwa wskazuje - rzeczy.

People - Po prostu ludzie (bez anthro i fantasy).
Ludzie... sorry ale jestem bardzo zdenerwowana faktem, jakiego dzisiaj doświadczyłam. Robiłam z CrazyEdzia wymianę i byłam w lekkim szoku po otwarciu listu od niej. Zaznaczam, że wysyłałam karty ACEO wiele razy i takiego cyrku nie dane było mi doświadczyć, aż do dzisiaj. Otóż po otwarciu koperty wyjęłam liścik (wolę najpierw przeczytać a potem oglądać kartę) po czym zaglądam do koperty po resztę zawartości, a tam.............. NIC.

Jak się domyślacie jakiś bezczel zarąbał zapakowaną w folię kartę ACEO od Edzi. Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało, że w środku brakuje połowy zawartości. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom, więc sprawdziłam kopertę jeszcze raz i kilka razy pod światło czy karta jakimś cudem się w niej nie zawieruszyła (co było głupie bo koperta jest mała). Zawsze rozcinam kopertę zamiast rozrywać miejsce zaklejenia, ale po obejrzeniu jej sprawdziłam to miejsce i szczerze mówiąc pasek bardzo lekko się odkleił. Wniosek jest taki, że zapewne koperta po drodze była odklejana przez jakąś osobę-chama nie z tej ziemi.

Nie piszę tego jako sensację bo wszyscy wiemy, że z Pocztą Polską różne cyrki się dzieją, lecz po co komu mała, własnoręcznie zrobiona karteczka z postaciami, które raczej pracownika poczty nie dotyczą? Po co komu taki mały rysunek? Może jakiś pracownik ma kolekcję 'fantów' z przesyłek, nie wiem... albo być może takie działanie jest celowe by spowodować wybieranie droższych przesyłek/kuriera? Zaznaczam że list był zwykły priorytetowy. Nie mam pojęcia, jestem bardzo zdenerwowana tym chamstwem :X
Przed wysłaniem listu zawsze jakoś zabezpieczam sam rysunek i dodatkowo zaklejam kopertę taśmą, więc póki co nie miałam informacji zwrotnej od adresatów by coś było nie tak z moim listem (poza pogięciami, co często się zdarzają). Mam nadzieję, że moja część dotrze cała i zdrowa. Oczywiście doświadczyłam zaginięcia listu, lecz wyjęcia z niej połowy zawartości to przyznam szczerze jeszcze nie miałam... Takie rzeczy raczej zdarzają się jak wysyła się pieniądze pocztą (wiadomo jak było kiedyś), ale mały rysunek???

Edzia podsunęła mi pewien pomysł, więc apeluję do osób wymieniających się ATC/komiszami, szczególnie do początkujących:Opiszcie wasze sytuacje z doświadczeniem PP i jak wy zabezpieczacie listy (poza przesyłką rejestrowaną).

Pozdrawiam i dbajcie o swoje listy!
~Aniutqa


#pocztapolska
More Journal Entries

Comments


Add a Comment:
 
:iconaniutqaart:
AniutqaART Featured By Owner Feb 17, 2017  Hobbyist Digital Artist
Czy grupa jest aktywna? Wysłałam prośbę 2 razy i cisza...
Reply
:iconfyrrea:
Fyrrea Featured By Owner Mar 6, 2017  Hobbyist General Artist
Sorry, nie ogarniam tej grupy z nawałem pracy jaki mam. Jeśli chcesz przejąć grupę to bardzo zapraszam :)
Reply
:iconaniutqaart:
AniutqaART Featured By Owner Mar 29, 2017  Hobbyist Digital Artist
Nie ma sprawy! 
Jeżeli chcesz możesz mi ją przekazać :)
Reply
:iconfyrrea:
Fyrrea Featured By Owner Mar 29, 2017  Hobbyist General Artist
OK, wysłałam zaproszenie do co-founderów :) 
Reply
Add a Comment: