Shop Mobile More Submit  Join Login

Similar Deviations
kanun sesleri - yetimhane kanunu.



golun alti ayna dolu.
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

ya cok masum oldum ya da delirdim
aradaki fark kac kac
















to :iconstreetqueen::heart:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

otur

gidelim
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

reality
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

cunku asik olmak istemiyorum


because i dont want to love,


kimseye.

to noone.




to :iconstreetqueen::heart:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

kelimeler suyun arasında
:heart::iconstreetqueen:
edit: :iconkalbicamdan::heart:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

:heart:
:iconstreetqueen:
Show
Comments disabled by owner.
yarim not
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Koklamak istediğim bakışındı; gözlerin değil.
Ö;pmenin ne olduğunu bildiği için sızlayan ellerimizi ö;pelim. fotoğraflarına bakarak kazandığım yüzündü. Hüzün, aynadaki buğuymuş. ;....; aynanın buğusunda sevişelim. Çünkü, benim derdim de kırık ayna.

Seyrettiğin filmi gördüm. Gözlerimizin kaydığı yeri korumamız için. Seninle, orada, biraz daha kalabilmek için. Üzerine kar yağan şekerli posta kartlarıyla bile sevemezken. Aklına gelen ilk şey olmak için susuyorum. Herşeyimi sana vermek istiyorum. Çünkü, en çok sen görebilirsin düşlediklerimi. Kağıttan kuşun titreyen kanadını. Avcumun içinde eriyip kayan, suya karışan kurşunları. Yutkunan yalnızlığı. Buruk cennet, ellerimin arasında parlarken yalnız sen ağlayabilirsin.

Doğarken aynadan geçtiğimi unuttum. Kırıldı ayna. Yokuşu sesinden çizen ağaç dallarıyla, tüm gün taş yolda bekledim. Derdim, kırık ayna. Akasya ağacının içine girdim ve son güne dek yaşamak istedim. Gördüklerimden başka renklere dokundum. Sana iki balıkla döndüm. Rüzgar çanları şırıldadı. Öteki rengi neden getirmediğimi düşünürken, yazdığım en güzel aşkı buldum. Sana -beni, cam yaprakların üzerinde beklerken- dönmeyi istedim. Öteki rengi sorma. Kış yapraklarının üzerinde buluşmamız için. Orada sarılalım. Senin kalabilmeliyim, bu yüzden sadece en güzel olana dokunabilirim. Bir aşkı içimde okşarken yine sen bul beni. Ve ağlarsam bu defa “neden” diye sor. Çünkü, bu nedenleri ancak sen anlayabilirsin.

Yağmurlu çatı.,o gece olduğu gibi.

Seni, yalnızca, yüzümden dinleyebildiğim, herşeyden geçerken bir parçasını bırakan rüzgâr getirir. Çok olanı ararken, rehberde karşıma niçin senin numaranın çıktığını, o gece sesini duymak isteyişimi anlatıyor. Rüzgarın müziği öyle içli ki; sözlerini bilmeden anladığımız şarkılar gibi.
Sadece onu dinleyelim.

Bir yere kaçmak istediğinde, kalbimi bul. O, hiç bir zaman seninle yerinde duramayacak, ama bul. Kilitlerini söktüm. Doğru yerde kaybolduğumuzu söyleyerek çıkardım bütün kırıkları. Kırık buz parçalarıyla yazdığını aldım, saplayamam. Mavi kaskını taktım, ve bir motosiklet yanığı olduğumu da unuttum. Uyutsun beni ellerin. Zedelenmiş ellerime inanıyorum ben. Lanetin sökmediği tek bir güzel günü bekleyerek dua ederek ağlayan çocuğun olduğumu hiç unutmayacaksın. Artık, güzel günlerin olmasını istediğim için sana düşlerimi vereceğim.

Seni aynada değil, kendimde gördüm. Dalga dalga yayılan su aynalarının üzerinde şiir olmuş, yazılıyordun. Uyut beni. Şimdi, sevişerek ö;ptüğün karanlık sokaklardan uzaktasın. Benim kollarımdasın, ısınmanı istiyorum; şeytanın kollarında yanarken bırakmam seni. İnce tel ip, yerde sarsılırken, göğsümdeki su kolyesini kırdım, damlatacağım sızına. Kar düşlerinde, kıştan bile uzun olduğumuz için. Göl ö;püşlerine dokunduğumuzdan birbirimizde. Benimle orada kal, okyanus rüyalarında. Sırtımıza değen suyla, seninle yalnız Ay’a bakabildiğim için. Hiç bitmesin istediğim için. Hiç bitmesin ister misin;_?

Seni, kendim kadar sevdiğime inandırmama, seninle cahillerden -ama o cahillerden degil- olmama izin ver.





to :iconstreetqueen::heart:
Show
Comments disabled by owner.
Moda`nin Yildizlari......

geri donussuz yolculuk aksamlari. evden cikarken donecegini dusunmeden ciktigin yolun bittigi sahil. yuzunu orten ellerin bile yaninda yokken, moda`nin yildizlarini goremeden geri donmek zorundasin.

moda`nin yildizi sensin. peki onlar hangi gezegen? kaldirim taslari, kopekler, iki hirsiz, yasli adam. ve bir suru sahnenin birbirine atladigi o yer....... peki sen moda`dan neden suya kayan bir yildiz degildin?

ne cok sorun var, kimbilir donerken kime degiyor.......


moda simdi cok uzakta.
senin saclarinsa sari da degil.

bugun `saclarini yine mi kestin` diyen kadin yemek masasinda `bizim saclarimiz cabuk uzuyor, sizinkiler degil` dedi.

moda`nin yildizlari durmadan aksamustleri sahilden kayiyor,
sizinkilerin cani bile yanmaz.

demedim-
diyemem.


to :iconstreetqueen::kiss:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.