Shop Mobile More Submit  Join Login

Similar Deviations
FAIL FAIL FAIL


zawaliłam niektórym kolory i designy, wieemmm D::::

zaczynam od lewej góry

:iconsemmirea::iconlightiin::iconpiratelila::iconbasa103::iconszynszylowa-mamba::icontiger1996::iconrapova::iconemtoda::icontiszka::iconx-luki-x::icongreeenline::iconskywalkerka:
:iconbumszzx3::iconhienkaaaaaaa::iconpaniayna::iconamiranta::iconx-rebella-x-mrau-x::iconstrawberrydidi::iconlungaa::iconmistertwieght::iconpirimirefiolanka::iconfriendlymushrooom:
:iconkrawatorii::iconcyziak::iconasialioness::iconsaszka82::iconsofia-moonwolf::iconnanacolorwolf::iconnirkowata::iconnatika-uchiha::iconrika-reggae-wolf::iconfriendlypumpkin::iconprojektantka:
:iconafrican-wild-dog::iconszum--morza::iconmaslozerca::iconkama9::iconyomahimore::iconczarnasangreal:(tak mniej więcej będzie wyglądała ta Mony czy jak jej tam):iconnetris10::icontivanne::iconsnowsnow11::iconcukiereknałodycepoktóregosięgaeternal:

i :iconsour-smoothie:

gościnnie dodałam :iconfriendly-mushroom: i :iconsaszka82: ponieważ byłam z pierwszą na meecie i tak nie wypadało a drugą polubiłam C:


szybkoooo idem bo nie mogę być dłużej D:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

EDIT 2:
zaszła żałosna pomyłka z mojej strony XD
Noxy zastąpiłam Natiką, a Natika poszła do Niry XD

EDIT:
zapomniałam dodać, że moje chibówki wracają XD
Zamawiajcie ^^ Robie za 3 pointy o3o

ehh...ale się narobiłam D:
ale jakoś robiłam to z przyjemnością
u niektórych uprościłam designi, a u niektórych je zawaliłam, szczególnie u Petera...ale widzieliście jego design? XD

Do Seiyami:
Widzisz to swoją postać? :D

eh...nie chce mi się opisywać c:
miałam dorysować jeszcze Nalis, bo mi się przypomniało, jak kończyłam, ale już padam D:
przeprosiny dla poszkodowanych w journalu
teraz najgorsze D:
Postacie by moi znajomi
lol
XDD
teraz muszę poprzesyłać linki D:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

nie tak to sobie wyobrażałam ale jest <D

nie chce mi się linków roznosić :<

jest na nim więcej niż 30 kółeczek o.o''

chyba każdy rozpoznaje swoją kulkę, a jak nie, to pytać <D

jeśli nie wiesz, czy tu W OGÓLE jesteś, to patrz w żurka |D
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Nie chciało mi się kolorować, a miałam już połowę XDDD

KOGO NIE MA?! HORSI! Wpisałam ją do listy już zrobionych, a teraz się okazało, że jej NIE MA

przepraszam >w< Zrobię ci w szkole takiego w miarę porządnego sketcha, wybacz miii

nie ma jeszcze Didi i Loni, kiedy zdałam sobie sprawę, że je też kocham. Im też rysnę sketcha.
Mam nadzieję że każdy rozpozna swoją postać mimo, że niektóre są identyczne XDD ale podpisałam c:

ALL CHARACTERS BY ME FRIENDS
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Wesołej Wielkanocy !!!
Chciałam wstawić wczoraj ale musiałam zejść z kompa ^^;

Przeprtaszam że te króliki nei mają wąsów ale nie mogłam ich narysować .. ie wychodziły mi xD Wyglądały jak myszy te króliki xD
Proszę skrytykować anatomię !


Mam nadzięję że każdy na pierwszy rzut oka poznał swojego chara :)

Proszę nie każcie mi wszystkich pisać D:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Chibi Gift :la:
1.Jeśli nie możesz znaleźć swojej postaci, to znaczy, że jej tu nie ma.Jeśli jednak wydaje Ci się, że powinieneś tu być spojrzyj na listę osób które tu są.Jeśli Cię tam nie ma, to znaczy, że naprawdę Cię nie ma.A jeśli jesteś szukaj swojego niku, a gdzieś blisko będzie twoja postać ^^
2.Designy mogę być pomylone, albo wydawać się takie gdyż nie miałam odpowiedniego koloru, lub aparat zmienił kolor z powodu złej jakości lub jest faktycznie pomylony bo użyłam złego refa, albo robiłam go z pamięci ^^;
3.Dziękuję wam za wszystko co dla mnie zrobiliście :rose:
4.Umieściła bym tu jeszcze ~potterowaa, ~selfmoords i ~xXMolly i jeszcze pare innych osób lecz zabrakło miejsca :P Sorka bardzo...


Lista osób znajdujęcych się na giftcie:
:iconsoamipanda::Soami
:icontimka-chan::Timaja
:iconsour-smile::Lilly
:iconagraellps::Lili
:iconasialioness::Asia
:iconczekoholiczka::Julia
:iconbloody-fire-wolf::Czcha
:iconpiracikowata:: Piracik
:iconnetris10::Netris
:iconklaudiawolf::Klaudia
:iconafrican-wild-dog::Tiegan
:iconstrawberrydidi:: Didi
:iconkuldnakk::Kuldnakk
:iconranire::Shine

Dziękuję wam za wszystko <333333333
Kolejność przypadkowa ^^

Characters by their owerns
Art by *thedog-Marcia

Don't Copy!!!
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Donwload, plz C:

Nosz kuźwen, W KOŃCU!

Myślę, że każdy rozpozna swoją postać. xDD
Bhaha. xD

Linearts (c) :iconwsiomenphotograph:

Characters (left-right):
:icontiegan5::icontruuman3::iconreena-kk::iconwierkakita::iconseggipl::iconsnowsnow11::iconrika3::iconredblooding::iconi-like-jam::iconlukixd::iconasheex3::iconmikixd::iconhorsea98::icontorahamu::iconmaczek-ck::iconnotweird-justgifted::iconkrawatorii::iconelectathevernid::iconlemona-wolf::iconnetris10::iconrapova::iconf-kiarada::iconshiggawolfpl::iconbasa103::icontivanne: ...trochę was tu było xD
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

~~ Tego gifta dedykuję wszystkim moim przyjaciołom z dA. Wszystkim. Tym większym i tym mniejszym oraz również tym których tu nie ma...

...no ale zrozumcie jest tu 20 parę osób, każda ma inną pozę, nie jest robiona z identycznego linaerta...jest taka wyjątkowa <3

Proszę ludzie doceńcie moje kilkugodzinne starania :c

No to lecimy. Od góry:
:iconnetris10::iconselfmoords::iconwhitewuwu::iconrapova:
:iconsour-smoothie::iconcookie-rater::iconblueszpon:
:iconstrawberrydidi::iconbloody-fire-wolf::iconblue-antelope:
:iconasialioness::iconnaoxd::iconblue-foxy::iconthemysticwolf-tirea:
:iconimalawolf::iconsarrvaih::iconafrican-wild-dog::icontenczojady:
:icondarkwolf-zahlia::iconlungaa:


Gift spóźniony o kilka godzin ale jeszcze raz Merry Christmas <333

PS.
Koocham was :'D
A szczególnie tych moich naj <33333333

Art- By -me (c) :iconlungaa:
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

Przyszły Święta. Czekaliśmy na nie z utęsknieniem. Niektórzy bardziej, niektórzy mniej. Ale wszyscy na nie jakoś czekaliśmy.
Zrobiłam dla moich najlepszych, najserdeczniejszych przyjaciół niespodziankę świąteczną. Od dołu od lewej:
~NotWeird-JustGifted - Ty jesteś tu pierwsza, bo jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Moją bratnią duszą. Na te święta życzę Ci, abyś miała w domu rodzinną atmosferę, byś czuła się szczęśliwa z tymi, których kochasz, i którzy Ciebie kochają. I nie mogę niestety być z Tobą w tym szczególnym czasie, ale wiedz, że życzę Ci jak najlepiej. Aby Twoje postanowienia i marzenia wszystkie się spełniły.
~PirateLila - Ciociu, dla Ciebie prezencik ze szczególnymi podziękowaniami. Jesteś przewspaniałą osobą. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów w Twoim życiu, oraz powodzenia na testach gimnazjalnych.
*Idrilla - moja druga przewspaniała Ciocia. Również z wielkimi podziękowaniami za wszystko. Jesteś na prawdę tak mądrą, wspaniałą i kochaną osobą. Niech te święta będą szalone dla Ciebie i abyś znalazła pod choinką wymarzony jakiś prezent. Oraz żeby wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia spełniły się jak najszybciej.
~Asheex3 Aszku, na początek cieszę się, że miałam przyjemność Cię spotkać. I z Tobą rysować. Jesteś na prawdę świetną i zwariowaną osobą. Tobie na te święta życzę dużo zdrowia, bo dla Ciebie jest to najważniejsze. Aby Cię już nic nie bolało i abyś już nie cierpiała przez Two kręgosłup.
*Seiyami - Tobie Tayusiu najbardziej życzę szczęśliwej miłości, bo to jest w życiu bardzo ważne. Abyś nie miała nigdy złamanego serca, i aby w te święta Twoje życie odmieniło się na lepsze z chłopcem, który tak Ci się podoba.
~Netris10 Netris, jesteś wspaniałą i bardzo miłą osobą. Na prawdę miło z Tobą się pisze, zawsze służysz wsparciem. Życzę Ci samych słonecznych dni, abyś zawsze się uśmiechała i wspierała nie tylko mnie, ale i wszystkich Twoich przyjaciół z DA.
~GandalfTheNeon No kocurku, nie wiem aż co Ci powiedzieć. Na początku dziękuję Ci bardzo. Za wsparcie, za Twoje rady i za pozbawianie mnie samotności. Również przepraszam za te gorsze chwile. Życzę Ci w te święta abyś nie był sam nigdy, abyś znalazł dziewczynę swojego życia żebyś przeżył z nią wszystkie swoje lata.
~Ruslan-RuZveLT My dear friend ... You are truly an amazing person. I always love to write to you. You always say something nice, will improve a bad mood. Thank you for that. I wish you all the fulfillment of your dreams, a lot of happiness in your life. So you always been such a wonderful one another, which you now are.
~SakuraKonan Moja droga siostrzyczko. Jesteś cudowna. Podziwiam Cię za Twoją oryginalność, poczucie humoru i Twoją wspaniałą osobowość. Niech te święta będą zakręcone tak jak Ty, a każde Twoje życzenie, niech jak najszybciej się spełni.
*chezzepticon Chezzula. Jesteś niesamowita. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje komentarze. Na prawdę jest to dla mnie zaszczyt, że poświęcasz mi chociaż trochę Twojej uwagi. Dziękuję Ci. Życzę Ci wytrwałości w postawionych sobie celach. Szczęścia w miłości i zadowolenia z życia. I abyś zawsze wstawiała tak niesamowite prace, aby mogły cieszyć nasze oczy.
~Inky-BlackFire InQu. Stary dobry InQu. Nie mogłabym o Tobie zapomnieć. Jesteś bardzo kochaną osóbką, szanuję Cię najbardziej praktycznie, bo to Ty byłaś moim pierwszym widzem na DA, jeszcze na starym koncie. I ja to dobrze pamiętam. Moja droga życzę Ci spełnienia marzeń, słonecznych dni i żeby na Twojej pysi zawsze gościł uśmiech.
~BorchMadness My dear. You also are unique. Thank you for all the kind words, for your support. It's so lucky to have such a friend like you. For this Christmas I wish you much health, happiness and prosperity. Fulfill all your dreams, and you always had such wonderful as you are.
~Howl-Wolf - Ritko Tobie kochana życzę dużo radości i cierpliwości w dążeniu do tego, aby stać się na prawdę wielkim artystą, no masz to w sobie. Jesteś na prawdę super. Chciałabym Ci życzyć spełnienia Twoich marzeń, dużo przyjaciół i wielu sukcesów w całym Twoim życiu.
~Ariana-wolf Droga Arianko, jedna z najlepszych artystek jakie widziałam, czego Ci życzyć w te święta? Oczywiście zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Dużo radości z życia abyś zawsze łapała z niego to co najpiękniejsze i najcenniejsze. Oraz dużo weny, żebyś zawsze mogła rysować tak cudownie jak teraz rysujesz. Oraz wiary w siebie, bo my wszyscy uwielbiamy Twoje prace, bo na prawdę jesteś niesamowita, i spotkał mnie wielki zaszczyt poznania, niestety nie w realnym życiu, tak niesamowicie utalentowanej osoby.
~Amiranta Lemonko. Tobie właśnie przede wszystkim życzę dużo szczęścia, wytrwałości i abyś odkryła jakie życie które aktualnie przeżywasz jest piękne. Abyś pokonała wszystkie przeszkody, abyś osiągnęła swoje cele i żebyś uwierzyła w siebie. Abyś spotkała wspaniałych ludzi, którzy Cię dowartościują, aby zobaczyły w Tobie tą wspaniałą osobę, którą widzę ja.


Wszystkim pozostałym, wspaniałym ludziom na DA życzę pogody ducha, radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Kocham Was!

All other, wonderful people on DA I wish serenity, joy and fulfillment of all dreams.
I love you!
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.

No w końcu jest :D Big Gift.Sorki że trochę nieproporcjonalnie,ale po pierwszych 10 postaciach wymiękłam O.o To były 3 dni pracy,ale jest ^^ przepraszam że tak długo czekaliście.
A teraz kto do kogo należy:

:iconselfmoords: Kawa-brązowa z ciemniejszymi łapami
:iconarrvict: Java-szara,z fioletowymi pazurami
:iconshida00: Shida-szara,z jasnym ogonem i paskami na nim
:iconanamiwolf: Anami,Ares,Antiqe,Sensitiv,Wardress-Anami i Ares na linie,dzieci patrzą się są pod Aresem
:icontenczojady: Lena-czerwona grzywka i ogon,szara
:iconimalawolf: Imala-czarna z czerwonym znakiem pod okiem
:iconcynderthedragon1: Nemriz-niebieski smok
:iconlungaa: Lilly-różowa z skrzydłami
:iconhienkaaaaaaa: Alba-biały z szarym futrem na piersi
:iconthedog-marcia: Marta-żółty pies z naszyjnikiem z gwiazdą
:iconsarrvaih: Sanarin-czarna z czerwonym znakiem na łapie
:iconnaoxd: Naomi-fioletowo-żółta
:iconmashimy: Mashimy-szara z białym brzuchem i brązowymi łapami
:iconstrawberrydidi: Athelai-niebieska z szarymi łapami i czarnymi włosami
:iconwilczekxd: Czacha-czarno-czerwona ze skrzydłami
:iconbasa103: Gatt-czarny z niebieską apaszką
:iconwierkakita: Kita-brązowo-biała z ciemniejszymi włosami
:icontheflorkax3: Maoly-szara z niebieską grzywką i czerwonym szalem
:iconnetris10: Netris-jasnozielona z żółtymi włosami i serduszkami na łapie
:iconszum--morza: Mimi-biało-różowa z serduszkami i naszyjnikiem-serduszkiem
:iconfayfucklife: Milka-biało-fioletowa,je czekoladę milkę
:iconwolf-jasmine: Disel-brązowo-niebieski z obrożą z literką D
:iconricciaization: Stelmaria (po jej konkursie dorobię postać)
:iconluunan: ??? czarno-zielony z kredką
:iconsylwestercat: Yuki-biało-szaro-czarna z niebieskimi oczami
Show
Add a Comment:
 
No comments have been added yet.